نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قيمت باكس هتلی
قیمت تشک رویا
معرفي مطالب جالب با لينك منبع
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۱۴:۰۰

تجربه نشان مي دهد كه اينترنت وبسايت هاي كه دارنده جايگاه بالا در ورقه نتايج موتور جستجو مي باشند در بخش اعظم مواقع از همان فرآيند ابتدايي شروع پباده سازي اينترنت سايت ذيل توليد لازم جهت با صرفه سازي موتور جستجو (سئو) براي آن‌ها در لحاظ گرفته مي شود . 
يكي از خدماتي كه سئوكار ارائه مي دهد پباده سازي وب وب سايت با استعمال از تكنولوژي هاي تازه با تحت ساخت واجب جهت باصرفه سازي موتور كاوش مي باشد . در نظر تصاحب كردن معيارهاي سئو در همان مراحل ابتدايي پباده سازي وب تارنما سبب شده كه خيلي از هزينه ها جهت با صرفه سازي كاهش پيدا كرده و در مدت لازم جهت قرار دريافت كردن در مرتبه هاي بالا در كاغذ نتابج موتورهاي جستجو هم صرفه جويي گردد . 
امروزه پباده سازي وب وب سايت با استفاده از تكنولوژي هاي جديد مثل HTML5، CSS3 و فونت هاي وب رخ مي پذيرد . تكنولوژهاي تازه سبب ساز مي شود كه اينترنت سايتها به راحتي در موتورهاي جستجو چشم شوند، از سرعت بالايي در هنگام لود شدن برخوردار باشند و روي پلتفرمهاي متفاوت براحتي بتوانند بار گذاري شوند . 

سئو در مشهد
سئوكار با به كار گيري از قاب چابكدست خويش در مورد پباده سازي وب سايت با استفاده از تكنولوژهاي نو اين قابليت را فراهم آورده است كه بتواند براي مشتريان خويش در حوزه هاي گوناگون كسب و كار شايسته ترين و جالب ترين پباده سازي وب وبسايت را انجام دهد . 
در طراحي اينترنت سايت در راستاي با صرفه سازي موتور جستجو مسائل فني بيشماري دخيل مي باشند كه يك عدد از مهترين آنان كه گوگل توصيه مي نمايد اين مي باشد كه طراحي وب تارنما مي بايست بگونه اي باشد كه بتواند يك سايت روي دستگاه هاي متعدد لحاظ كامپيوتر شخصي، گوشي و تبلت براحتي بار گذاري شود و دارنده ظاهري استفاده كننده پسند باشد و از پباده سازي چند وب وب سايت براي هر كدام از اين دستگاه ها اجتناب شود زيرا در صورتي كه شما يك سري وب وبسايت متعدد براي هر كدام از اين دستگاه ها داشته باشيد ممكن مي‌باشد آنان هر كدام جداگانه مرتبه و لينك و پيوند هايي را بدست آوردند و امتياز رتبه شما تقسيم شود و در مجموع شما نتوانيد به منظور خويش كه قرار دريافت كردن در درجه بالا در برگه نتايج موتور كاوش است، برسيد . بطور كلي مي توان اذعان كرد كه در لحاظ تصاحب كردن معيارهاي باصرفه سازي موتور جستجو در به عبارتي اوايل طراحي اينترنت وبسايت با استعمال از تكنولوژي هاي نو دارنده فوايد زير است: سبب ساز كاهش هزينه ها و صرفي جويي در زمان جهت قرار به چنگ آوردن در رتبه هاي بالاي موتور هاي جستجو خواهد بود . با دقت به در حيث گرفتن پايين توليد حتمي جهت معيارهاي بهينه سازي موتور جستجو در به عبارتي اولِ طراحي وب سايت، تغييرات در آينده خيلي كاهش پيدا خواهد كرد كدهاي HTML5 و CSS3 از خوانايي بالايي برخوردار هستند . كدهاي HTML5 و CSS3 دارنده اين قابليت ميباشند كه وبسايت پباده سازي گرديده توسط اين تكنولوژها براحتي بتوانند روي دستگاه هاي گوناگون بارگذاري شود و از ظاهري زيبا برخوردار باشند . HTML5 و CSS3 داراي امكاناتي هستند كه بتوانند تصاوير و فيلم ها را به شايسته ترين كيفيت و با سرعت بالا نمايش دهند . تكنولوژي هاي تازه داراي اين قابليت و امكان مي‌باشند كه شما بتوانيد كنترل بيشتري روي رنگهاي داخل وب سايت داشته باشيد و در فيض بتوانيد سايت هاي زيبايي را طراحي كند كه كاربر پسند باشد . 

موضوع:
برچسب‌ها: سئو در مشهد،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۲۶:۴۹

به اعتنا به پيشنهاد دپارتمان تصويب دامنه و هاستينگ خويش خدمات تصويب يك دامنه به ياور هاستينگ 100 مگابايتي را براي همگي پكيج هاي طراحي وبسايت به چهره رايگان انجام مي دهد . انجام اين تصميم به مراد رفاه حالا مشتريان و رقابت با بقيه كمپاني هاي طراحي وب بوده هست . داركوب تلاش داراست سرويس ها طراحي اينترنت تارنما خود را با بيشينه و كمينه ي دما كيفيت و پايين ترين هزينه ممكن ارائه كنيد تا از اين نحوه ضمن جلب رضايت مشتريان و رونق كسب و فعاليت خود تاثير مثبتي در ديجيتالي شدن كسب و كار كمپاني ها در ايران عزيز داشته باشد كه در نهايت منجر به رونق بخش اعظم اقتصادي كشور مي گردد . 
سئو در مشهد

سرويس ها طراحي وب سايت داركوب در سه پكيج پيش فرض نخستين ، استاندارد و توسعه يافته ارائه مي گردد كه در پكيج اول ثبت دامنه و هاستينگ انجام مي گردد و يك تارنما سواي درج اطلاعات و همپا با يادگرفتن پنل كاربري، امن سازي وب وبسايت و يك سال پشتيباني ارائه مي گردد كه در اين پكيج كارفرما با دقت به آموزشي كه در دفتر كار داركوب مي بيند توانا خواهد بود مطالب و تصاوير وب سايت خويش را بارگذاري كنيد . در در اختيار گرفتن پانل مدير قابليت و امكان تغيير منوها و زيرمنوهاي اينترنت تارنما نيز وجود داراست . در پكيج استاندارد صاحب كار مطالب وب وب سايت خويش را به رخ تايپ و ترجمه گرديده در اختيار داركوب قرار مي دهد و داركوب مطالب درون اينترنت تارنما را بار گذاري مي كند . در پكيج توسعه يافته علاوه بر درج مطالب اينترنت وب سايت عمليات سئو و با صرفه سازي بر روي اينترنت وبسايت انجام مي گردد و سايت براي كلمه ها با اهميت داراي ربط به زمينه فعاليت شركت كاغذ اوليه گوگل نمايش داده مي شود . پباده سازي وبسايت به صورت نخستين يك هفته و به صورت استاندارد معمولا به فيس دو هفته مقطع خواهد برد . سناريو اينترنت وب سايت كاغذ اوليه گوگل ممكن ميباشد در حدود 60 روز كاري دوران غالب شود . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۲۵:۳۷

اين نكات آخري و حياتي شماست: زماني استارت مي كنيد، لزوم ندارد متخصص در مسئله خويش باشيد . طراحي سايت در مشهد
شما ممكن است پروژه هايي بگيريد كه مطمئن نيستيد كه چطور مي خواهيد پايان دهيد . در صورتيكه اينطور است، در صورتي‌كه شما 100٪ اطمينان از طرز تكميل پروژه نداريد . . . 
به مشتري خود يك ايده واقع بينانه از زماني كه مي خواهيد پروژه را تحويل بدهيد بگوييد . 
در حالتي كه دوران را بيشتر از آنچه كه مي شود بگوييد خوب تر مي‌باشد تا اين كه زودتر بگوييد و سر موقع تحويل نداده باشيد . 
فيض گيري: صادقانه بيان كنم . پباده سازي وب سايت فري لند عمل معمولي اي نمي باشد و اين كار رنج مي باشد . 
ولي جايزه آن 100 برابر عمده از اين كار طاقت فرسا مي باشد . 
مدام اين 3 اصل راهنما را نگهداري كنيد: كار خود را ميانه آن رها نكنيد . عجله نكنيد تامل نكنيد يك مشتري خوبتر از آن يكي مي باشد يا برعكس تا جايي كه مي توانيد و مدام نيز تجربه مي كنيد، هميشه يك كاررا به خوبي انجام دهيد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۲۲:۴۵

در اين مطلب سعي دارين در مورد بهترين روش هاي سئو براي دامنه خاص صحبت كنيم.

براي به حداكثر رساندن ترافيك مربوط به موتور جستجوگر يا بهينه سازي موتورهاي جستجو ، مهم است كه هر يك از عناصر زير را در ذهن داشته باشيد.

سئو در مشهد

 

 1. نام دامنه خود را به ياد ماندني كنيد

براي نام دامنه اي كه كوتاه باشد، آسان به ياد بسپارند، آسان تايپ شود و گفتن آن آسان باشد، تلاش كنيد. اين كار براي تبليغات دهان به دهان بسيار ارزشمند است زيرا بازديدكنندگان بايد مستقيما از دامنه شما بازديد كنند، همچنين براي پردازش روان نيز مهم است. يك پردازش روان، مفهومي است كه ما آن را به ياد مي آوريم و ارتباطات مثبت بيشتري با چيزهايي دارد كه ما به راحتي مي توانيم بگوئيم و به راحتي در مورد آن فكر كنيم. بنابراين، از نام دامنه كه شامل اعداد و يا ديگر كاراكترهاي غير استاندارد است، در آن از املاي غيرعادي استفاده شده و يا بيش از 15 كلمه و غيره مي باشد، اجتناب كنيد.

به دليل وابستگي موتورهاي جستجوگر به قابليت دسترسي و قابليت استفاده به عنوان يك عامل رتبه بندي، دامنه ساده تر (و يا URL) براي خواندن توسط انسان ها، براي موتورهاي جستجو نيز بهترين انتخاب است.

 

 1. تا هنگامي كه قابل درك باشد، از كلمات كليدي عريض استفاده كنيد

اگر شما مي توانيد از يك كلمه كليدي كه به شما كمك مي كند تا كسب و كار خود را با آن مشخص كنيد در حالي كه نام دامنه شما همچنان جذاب، منحصر به فرد و brand-friendly است، استفاده كنيد، به دنيال استفاده از كلمات كليدي در دامنه خود باشيد. اما از نام دامنه اي كه ممكن است به عنوان "غني شده با كلمه كليدي" و يا "هدفمند سازي شده با كلمه كليدي" (مانند best -pancake-pans-for-pancakes.com و يا senior-eldercare-retirement-home-finder.com) در نظر گرفته شود، دوري كنيد. ما قبلا به اين مطلب اشاره كرده ايم، اما لازم به ذكر مجدد است كه: در حالي كه اين نوع از نام دامنه بعنوان يك عامل رتبه بندي استفاده مي شود، تمايل آنها در ارتباط با محتواي با كيفيت پايين همراه است؛ به اين معني كه جستجوگران (و موتورهاي جستجو) ممكن است اكنون به نام دامنه شما كه با كلمات كليدي پر شده با يك ديد منفي نگاه كنند.

علاوه بر اين، در سال هاي اخير گوگل تغييراتي را ايجاد كرده است كه سايت هايي كه با دامنه هاي غني از كلمات كليدي هستند را به عنوان سايت هايي با كيفيت بالا نمي شناسد. بودن كلمه كليدي در دامنه شما هنوز هم مفيد خواهد بود، اما همچنين مي تواند منجر به بررسي دقيق تر و داشتن تاثير منفي در رتبه بندي موتورهاي جستجو شود، بنابراين اين كار را با دقت مورد توجه قرار دهيد.

 1. در صورت امكان از خط ربط استفاده نكنيد

اگر نام دامنه شما شامل دو كلمه (مانند www.examplesite.com) است، ممكن است بخواهيد كلمات را با يك خط براي خواندن بهتر جدا كنيد: www.example-site.com. اما در نظر داشته باشيد كه استفاده از خطوط ربط نيز به شدت با رفتار هرزنامه ارتباط دارد و خوانايي و يادآوري نام دامنه شما را كاهش مي دهد. به همين دليل، به طور كلي، نبايد از بيش از يك خط ربط (اگر نياز باشد مورد استفاده قرار گيرد) استفاده شود.

 1. اجتناب از دامنه هاي سطح بالا غير .com (TLDs)

هنگامي كه يك وب مستر نام دامنه اي را ثبت مي كند، اغلب آنها گزينه اي براي خريد TLD هاي اضافي را دارند. براي به حداكثر رساندن ترافيك مستقيم به يك دامنه، تعصب به خريد TLD،  .com را بيشتر از سايرين داشته باشيد. اگر TLD .com  دامنه براي نام دامنه اي كه مي خواهيد آن را خريداري كنيد در دسترس نبود، Rand به شما توصيه مي كند كه به سمت خريد دامنه هاي .net، .co و يا يك دامنه شناخته شده در ccTLD به عنوان جايگزين برويد.

علاوه بر اين، توصيه نمي شود كه مديران وب سايت آگاه به سئو به سمت خريد TLD هاي با كيفيت پايين مانند .biz، .info، .ws، .name و غيره به منظور افزايش ترافيك بروند. اين به اين دليل است كه آنها كمتر شناخته شده هستند، اين TLD ها به طور قابل توجهي از دامنه هاي شناخته شده ترافيك كمتري را دريافت مي كنند و همچنين ممكن است بيشتر با رفتارهاي هرزنامه اي در ارتباط باشند.

 1. توجه كردن به زير پوشه ها / زير فهرست ها بيش از زير دامنه ها

موتورهاي جستجو معيار هاي مختلفي را براي دامنه ها حفظ مي كنند تا اينكه بخواهند آنها را بر روي زير دامنه ها انجام دهند، پس حتي اگر گوگل خود اين موضوع را اعلام كرده است - از ديدگاه رتبه بندي – با محتواي موجود در زير دامنه ها و زير فهرست ها تقريبا به طور مساوي رفتار مي شود، همچنين توصيه مي شود كه وبسايت ها لينك دهي به محتواي عالي خود مانند وبلاگ ها را در زير پوشه ها به جاي زير دامنه قرار دهند (به عنوان مثال www.example.com/blog/ به جاي blog.example.com).

استثنا هاي قابل توجه اين مورد مربوط به وب سايت هايي با زبان خاص هستند. (به عنوان مثال، en.example.com براي نسخه انگليسي وب سايت).

 1. بيش از حد به سن دامنه توجه نكنيد

مفهوم اينكه سن دامنه (يعني دامنه چه مدتي ثبت شده است) عامل مهمي در رتبه بندي سئو است يك افسانه است. هنگامي كه درباره طول دوره ثبت نام دامنه سوال شد، مت كاتز گوگل گفت: "از نظر من، هيچ موتور جستجو تا به حال تاييد نكرده است كه آنها از طول ثبت نام دامنه به عنوان يك عامل در نمره دهي استفاده مي كنند. اگر يك شركت ادعا مي كند كه اين عامل يك عامل مهم است شما را قطعا گمراه كرده است. دلايل اصلي براي تجديد يك دامنه، اگر آن دامنه اصلي شما باشد، اين است كه يا شما قصد داريد آن را براي مدت زمان طولاني نگه داريد، و يا اينكه ترجيح مي دهيد براي افزايش تسهيلات آن را تجديد كنيد، پس بنابراين براي از بين رفتن دامنه خود استرسي نداشته باشيد. "

چيزهايي كه براي گوگل اهميت دارد (هرچند به لحاظ درجه بندي متفاوت باشد) چيزهايي مانند اين است كه چقدر از زماني كه سايت شما براي اولين بار خزيده شده گذشته است و يا از زمان ثبت اولين لينك ورودي چقدر زمان سپري شده است. با اين حال، مت كاتز اطمينان مي دهد كه "تفاوت بين دامنه اي كه شش ماه و يك ساله از عمر آن مي گذرد، واقعا بزرگ نيست."

 1. حركت دامنه

اگر يك وب مستر نياز به انتقال يك دامنه به دامنه ديگري را داشته باشد، عوامل متعددي براي بررسي اين موضوع وجود دارد، از جمله تنظيم تغيير مسيرها به صورت صفحه به صفحه، به طوري كه زير پوشه ها و صفحات محتواي عميق آن به زير پوشه هاي مربوطه و صفحات محتوا عميق در دامنه جديد هدايت شوند. سئو كننده ها بايد از تغيير مسير همه صفحات از يك دامنه به صفحه اصلي در دامنه ديگر اجتناب كنند.

تيم راياپردازش متخصص در بهينه سازي سايت و سئو در مشهد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۱۵:۰۵

تصور كنيد كه يك كالاي چرم طبيعي زيبا را كه اصولا قيمت بالايي دارد ( مثل كيف اداري) خريده ايد يا هديه گرفته‎ايد. اگر مثل كيف پول و مدارك  يا كيف دوشي مورد استفاده روزمره شما نباشد، آن را در گوشه‎ي امني از كمد خود قرار مي‎دهيد و شايد هم پس از مدتي استفاده به دست فراموشي مي‎سپاريد. تصور كنيد بعد از مدت‎ها، زماني كه آن را دوباره مي‎يابيد، مي‎بينيد خشك شده و ترك خورده است. لحظۀ غم انگيزي خواهد بود! ما به شما خواهيم گفت كه چگونه اين تجربه ناراحت كننده را پشت سر بگذاريد.

اما پيش از هرچيز توصيه مي كنيم مقالات مراقبت خانگي و ساده از كالاي چرم طبيعي و چند دقيقه تا يادگيري روش هاي مراقبت از چرم نبوك و جير را بخوانيد. هميشه پيشگيري بهتر از درمان است.

علت ترك خوردن چرم طبيعي

در ابتدا بهتر است بدانيم كه دليل ترك خوردن چرم چيست. با نگاهي ميكروسكوپي به چرم، متوجه خواهيد شد كه اين ماده‎ي ارزشمند از الياف بسيار ريزي تشكيل شده كه به شكلي پيچيده در يكديگر تنيده شده‎اند. اين الياف در سطح چرم متراكم‎تر بوده و هر چه پائين‎تر برويد از تراكم آن كاسته مي‎شود.

از آن جا كه چرم در واقع بخشي از بدن يك موجود زنده بوده، به طور مداوم با مواد روغني تغذيه مي‎شده است. حال، با توجه به اين كه ديگر قسمتي از يك ارگانيزم زنده نيست، اين مواد روغني مغذي را نيز دريافت نمي‎كند. بنابراين، الياف در هم بافته شده‎ي آن با هر حركتي به يكديگر سائيده مي‎شوند و به مرور زمان خشك و خراشيده مي‎گردند.

براي جلوگيري از اين اتفاق، لازم است تا چرم به صورت مداوم تميز و روغن كاري شود تا الياف آن نرم و قابل انعطاف باقي مانده و صدمه نبينند. در صورتي كه براي نگه داري چرم از واكس و مواد روغني لازم استفاده نكنيد، محصول چرمي شما به مرور زمان آسيب ديده و ترك خواهد خورد. همينطور اگر چرم را در معرض تابش مستقيم نور خورشيد و يا در مجاورت منبع گرمازاي ديگري قرار دهيد هم همين اتفاق خواهد افتاد. نور خورشيد داراي اشعه‎ي ماوراي بنفش است كه موجب ايجاد شكستگي در سطح مولكولي چرم شده و در واقع آن را دچار پيري زودرس مي‎كند. بنابراين، توجه داشته باشيد كه در صورت عدم استفاده از يك كالاي چرمي آن را در معرض تابش خورشيد قرار ندهيد و يا سطح آن را كاملاً بپوشانيد. و نكته آخر اينكه در تركيبات برخي از واكسها و روغن هاي نگه دارنده چرم مواد ضد آفتاب وجود دارد و در صورتي كه كالاي چرمي شما به صورت مداوم در معرض آفتاب قرار دارد استفاده از اين مواد موثر خواهد بود .

چگونه ترك محصولات چرم طبيعي را ترميم كنيم؟

در مورد ترميم ترك ايجاد شده بر روي چرم، نظرات متفاوتي وجود دارد. واقعيت اين است كه الياف چرم پس از ترك خوردن ديگر نمي‎توانند كاملا به حالت اول برگشته و ترميم شوند. موضوع اين است كه تنها كار ممكن پر كردن حد فاصل ترك‎هاي ايجاد شده را با ماده‎اي مناسب است. انجام اين كار موجب مي‎شود كه الياف سالم اطراف ترك‎ها نيز تقويت شده و باقي قسمت‎هاي چرم سالم بماند.

استفاده از اين روش، موجب مي‎شود كه كالاي چرمي شما از دوام و عمر بيش‎تري برخوردار گردد.

در صورتي كه ترك‎ها يا بريدگي‎ها عميق تر باشند، لازم است تا از موادي غني‎تر و روغني‎تر استفاده كنيد.

مواد ترميم كننده‎ي مخصوص چرم به گونه‎اي طراحي شده‎اند كه به خوبي جذب چرم شده و تاثيري طبيعي بر روي آن داشته باشند. امروزه، اين مواد در بازار موجود بوده و در دسترس همگان هستند. لازم به ذكر است كه محصولات ترميم كننده‎ي چرم داراي انواع مختلفي بوده و بسته به عمق آسيب ديدگي مي‎توانند مورد استفاده قرار بگيرند.

مراحل ترميم:

 1. تميز كردن چرم:

بهتر است ابتدا ماده‎ي تميز كننده‎ي مخصوص چرم را بر روي بخش كوچكي از آن آزمايش نمائيد. لازم است روند تميز كردن چرم با ملايمت كامل انجام شود تا از بروز هر گونه آسيبي جلوگيري گردد. تميز كردن چرم، كمك مي‎كند تا لايه‎هاي گرد و غبار از روي كالاي شما پاك شده و لكه‎ها از آن زدوده شوند. عدم رسيدگي به چرم موجب مي‎شود كه سطح آن به تدريج خشك و شكننده گردد و آلودگي و گرد و غبار در تمام منافذ چرم رسوخ كند كه علاوه بر ايجاد ظاهري ناخوشايند به سلامت آن نيز آسيب مي‎زند.

ترك خوردن چرم طبيعي ؛ روش هاي پيشگيري و ترميم
 1. استفاده از مواد ترميم كننده:

مواد ترميم كننده‎ي چرم را با انگشت يا با استفاده از يك اسفنج نرم به محل صدمه ديده بماليد. لازم است دقت نموده و اين كار را با حوصله و ظرافت كافي انجام دهيد. ممكن است چرم به دليل آسيب و خشكي زياد، اين مواد را به سرعت جذب نمايد. بنابراين، شايد لازم باشد كه اين كار را چند بار تكرار كنيد. پس از اطمينان از كامل شدن روند مزبور، لازم است محل ترميم شده را كاملاً صاف و يكدست كنيد تا با چرم‎هاي اطراف خود، تضاد قابل توجهي نداشته و طبيعي به نظر برسد.

ترك خوردن چرم طبيعي ؛ روش هاي پيشگيري و ترميم
 1. تكرار كنيد:

پس از مدتي مي‎توانيد دوباره اين كار را تكرار نمائيد. با توجه به غلظت قابل توجه مواد ترميم كننده‎ي چرم، نمي‎توان آن را بر روي تمام سطح چرم استفاده نمود. پس از پايان روند ترميم و خشك شدن مواد، مي‎توانيد با استفاده از يك واكس معمولي، سطح چرم خود را جلا دهيد. با اين كار مي‎توانيد خشكي چرم را از بين برده و عمر آن را طولاني‎تر نمائيد. روند واكس زدن را تا جايي ادامه دهيد كه چرم ديگر آن را جذب نكرده و طبيعي جلوه كند.

توصيه هميشگي ما همان جمله معروف است: پيشگيري بهتر از درمان! سعي كنيد با مراقبت هاي ساده و دائمي از كالاي چرم، مانع ترك خوردگي و آسيب جدي به آن شويد. به اين ترتيب مي توانيد تا مدتها با خيال راحت از مزيت ماندگاري محصولات چرم طبيعي و ظاهر فوق العاده آن بهره ببريد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۰۵:۳۱

در اين مطلب سعي داريم در مورد انواع مختلف فست فود ها نصب و راه اندازي فست فود وتجهيزات فست فود اطلاعاتي را براي شما بيان نماييم

فست فود را مي توان غذايي سريع، آسان و كم هزينه براي يك وعده غذايي خانواده به شمار آورد. با توجه به تبليغات و فرهنگ سازي هاي اخير در مورد ارزش مواد غذايي، بسياري از فست فودها در كنار غذاهاي معمول خود، غذاهاي سالم را نيز در منوي خود قرار داده اند. غالب فست فودها غذاهاي شناخته شده اي براي مردم هستند كه با به كار بردن تجهيزات خاص، زمان آماده كردن آن ها كوتاه تر شده و كم هزينه تر تهيه مي شوند.

 

 

در اين مطلب سعي داريم در مورد انواع مختلف فست فود ها نصب و راه اندازي فست فود وتجهيزات فست فود اطلاعاتي را براي شما بيان نماييم

فست فود را مي توان غذايي سريع، آسان و كم هزينه براي يك وعده غذايي خانواده به شمار آورد. با توجه به تبليغات و فرهنگ سازي هاي اخير در مورد ارزش مواد غذايي، بسياري از فست فودها در كنار غذاهاي معمول خود، غذاهاي سالم را نيز در منوي خود قرار داده اند. غالب فست فودها غذاهاي شناخته شده اي براي مردم هستند كه با به كار بردن تجهيزات خاص، زمان آماده كردن آن ها كوتاه تر شده و كم هزينه تر تهيه مي شوند.

سبك آمريكايي فست فودها

فست فودهاي آمريكايي در سراسر دنيا شناخته شده هستند. برندهاي شناخته شده اي مانند مكدونالد، ساب وي و برگر كينگ بهترين و با كيفيت ترين فست فودها را با قيمتي مناسب عرضه مي كنند. بيشت رين تنوع آن ها در زمينه همبرگر است، كه تركيبي از گوشت، پنير، پيازو كمي ترشي است كه معمولا همراه با سيب زميني سرخ شده به مشتري عرضه مي شود. تفاوتي كعه برند ساب وي با سايرين دارد اين است كه بيش تر تمركز خود را بر انواع ساندويچ قرار داده است و مشتري مي تواند نحوه تهيه ساندويچ خود را انتخاب نمايد.

سبك ايتاليايي فست فودها

بزرگترين و شناخته شده ترين برند فست فود ايتاليايي پيتزا هات است. اين برند تنها پيتزا به مشتريان عرضه نمي كند بلكه داراي منوي متنوعي از پاستاها و سالادها است. پيتزا هات انواع بسيار مختلفي از پيتزا، پاستا و سالاد را به مشتريان عرضه مي كند كه پاسخگوي سليقه طيف وسيعي از مردم است. پيتزا هات زير مجموعه Yum!Brands است كه در سراسر دنيا بسيار شناخته شده است.

سبك مكزيكي فست فودها

تاكو بل، نام شناخته شده ديگري در فست فود است كه زير مجموعه Yum!Brands است و به ارائه انواع فست فود مكزيكي مي پردازد. تاكو بل  در آمريكا بيش از 580 شعبه دارد كه فست فودهاي مكزيكي را مانند تاكو، بوريتو، فاهيتا و اِنچيلادا را به مشتريان علاقه مند به فست فود مكزيكي ارائه مي كند. اين برند از فست فودها سعي دارند تا با استفاده از مواد سالم و تازه كه از مزرعه هاي مخصوص به خود آن ها تهيه مي شود، غذاهايي سالم در اختيار مشتريان بگذارد.

سبك آسيايي فست فودها

فست فودهاي آسيايي از نظر سالم بودن غذا در آخر ليست قرار دارند، چرا كه اكثر آن ها غذاهايي هستند كه در روغن سرخ مي شوند. اكثر غذاهايي كه در فست فودهاي آسيايي تهيه مي شوند حاوي منوسديم گاوتامات (MSG) هستند. يك افزودني كه براي دادن عطر و طعم بهتر به غذا افزوده مي شود. پاندا اكسپرس يكي از بزرگترين فست فودهاي چيني در آمريكاست كه بيش از 1000 شعبه در اين كشور دارد.

شما ميتوانيد جهت راه اندازي فست فود يا خريد و نصب تجهيزات فست فود با مجموعه ايران اچ اف سي در ارتباط باشيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۴۰:۵۴

در اين مطلب، قرار است شما را با يكي از زيباترين انواع كيف چرم آشنا كنيم. براي بسياري از كساني كه به استايل خود اهميت مي دهند، استفاده از كيف و پوشاك دوخته شده از چرم طبيعي يك اصل مهم و غير قابل جايگزين است. بعد از مطالعه اين مطلب به شما اطمينان مي دهيم، در خريد كيف بعدي خود، از كيف پول چرم گرفته تا كيف زنانه چرم ، محصولات دوخته شده از چرم شتر را در اولويت قرار مي‌دهيد. در ادامه دو ويژگي اصلي اين چرم را براي شما بيان خواهيم كرد.

كيف چرم شتر، يك عمر در كنار شماست!

كيف چرم شتر، يك عمر در كنار شماست!

مزيت اصلي كيف هاي چرم شتر نسبت به ساير چرم ها، دوام بيشتر آنهاست. چرم شتر در مقايسه با چرم گاو اليافي تا ۱۰برابر متراكم تر دارد و به همين علت مقاوم تر است. به زبان ساده، چرم شتر محصول دباغي پوست‌ حيواني‌ست كه در سختي زياد تكامل يافته است. از اين رو بيش از هر ويژگي ديگر، مقاومت بالا و عمر طولاني چرم شتر، استفاده از آن را جذاب مي‌كند.

كيف چرم شتر رنگ و نقش منحصر به فردي دارد

بر خلاف ساير چرم ها ، طرح و نقش چرم شتر تكرار نمي‌شود. در طرح‌هاي كلاسيك اين چرم، رگه‌هايي كه به صورت طبيعي روي سطح چرم وجود دارد، به گونه‌اي كاملا متفاوت به زيبايي آن مي‌افزايد و به مرور زمان، محصول دوخته شده از چرم شتر حالت كهنگي به خود نمي‌گيرد. بلكه در كنار داشتن دوام بالا، حس كلاسيك‌تري را به شما القا مي‌كند. اين ويژگي در مورد كيف هايي كه روزانه استفاده مي شوند، مانند كيف پول يا كيف دوشي كاملا محسوس است.

چرم نبوك شتر، با كيفيت‌ترين عضو خانواده چرم شتر است، اين چرم همه ويژگي‌هاي متمايز چرم شتر را يك‌جا دارد: مقاوم و ماندگار است، نقوش چرم طبيعي در آن به شكل مشخصي ديده مي شود و پس از مدتي استفاده، كلاسيك و با اصالت جلوه مي كند.

با در نظر گرفتن اين دو ويژگي به راحتي مي‌توانيد تفاوت چرم شتر با انواع ديگر چرم طبيعي را تشخيص دهيد. فقط كافي‌ست آن را ببينيد و لمس كنيد: چرم گاوي در مقايسه با چرم شتر نرم‌تر است و در نوع خود چرم خوبي است. اما چرم شتر از اصالت و شخصيت بيشتري برخوردار است. در چرم شتر نقش و نگارهايي وجود دارد كه منحصر به فرد است و در زيبايي محصول توليد شده به شكل محسوسي اثر مي‌گذارد.

 

چرم شتر در چه محصولاتي استفاده مي شود؟

همانطور كه مي‌دانيد، پاهاي شتر به نسبت بقيه‌ي اندامش، بلند‌تر است و كوهان آن از قسمت كمر گاو كوچكتر است. به همين دليل، تركيب بدني شتر براي توليد محصولات كوچك مانند انواع كيف از جمله كيف پول، بسيار مناسب است و به ندرت در دوخت لباس هاي چرمي مورد استفاده قرار مي گيرد.

به محصولات ايراني توليد شده از چرم شتر اعتماد كنيد!

از نظر قيمت، چرم شتر با بقيه چرم ها تفاوتي ندارد، اما در بازار مشتريان زيادي را به خود جذب مي‌كند. چرم شتر ايران به داشتن كيفيت بالا شناخته مي‌شود و محصولات چرمي ساخت ايران، داراي كيفيت بسيار مناسبي‌ هستند.

بعضي از علاقه مندان به چرم طبيعي، زماني كه با چرم شتر مواجه مي‌شوند، نمي‌دانند كه آيا مي‌شود به اين چرم در مقابل چرم‌هاي وارداتي اعتماد كرد يا خير: پاسخ همواره مثبت است. صاحب نظران توليد چرم در ايران، معتقدند كه چرم شتر توليد ايران از نظر كيفيت حتي مي‌تواند با محصولات چرمي متعلق به برند‌هاي ايتاليا رقابت كند و در عين حال، قيمت بسيار مناسبي دارد كه مزيت قابل توجهي‌ براي مشتري‌ست.

حالا كه با ويژگي‌هاي خاص چرم شتر آشنا شده‌ايد، كافي‌ست همين حالا با كليك بر روي دكمه زير، مدل‌هاي مختلف كيف‌هاي چرم شتر را در فروشگاه اينترنتي نوزده بررسي و انتخاب نماييد. سفارش شما با ضمانت ۱۰ روز بازگشت كالا ، به صورت رايگان براي شما ارسال خواهد شد.


مشاهده انواع كيف چرم طبيعي


چرم اصل را چگونه مي‌توان تشخيص داد

در قدم اول به برشهايي كه در كالاي چرمي وجود دارد نگاه كنيد. اگر احساس كرديد كه با كالايي پلاستيكي مواجه‌ايد، به طبيعي نبودن چرم به كار رفته در آن محصول شك كنيد. اگر از علاقه‌مندان به خريد چرم طبيعي باشيد مي‌توانيد با اعتماد به حس خود و دست كشيدن روي چرم، طبيعي و مصنوعي بودن آن را تشخيص دهيد: چرم طبيعي (در عين داشتن دوام بالا) خيلي نرم است و از انعطاف بالايي برخوردار است. از بوي چرم هم مي‌توان اصل بودن آن را تشخيص داد: بوي چرم اصل بسيار خاص است و در چرم مصنوعي به هيچ وجه نمي‌توان آن بو را به وجود آورد. و در نهايت يكي از بهترين روشهاي تشخيص چرم طبيعي دقت در نقوش روي چرم است: رگه‌هايي كه در بافت چرم طبيعي وجود دارد از الگوي خاصي پيروي نمي‌كند، پس اگر در بافت و طرح چرم ، نظمي مشاهده كرديد، به احتمال زياد طبيعي نيست.

 

صنعت توليد چرم شتر در ايران

يكي از مراكز اصلي توليد چرم شتر در كشور، شركت چرم مَنطِ است. اين شركت با بيش از ۵۵ سال تجربه در توليد چرم طبيعي، امروز تمركز اصلي خود را بر روي توليد انواع كيف توليد شده از اين چرم قرار داده است. چرم مَنطِ با وجود افزايش قيمت مواد اوليه در سال‌هاي اخير، توانسته است توليدات خود را با ثبات قيمت بيشتري عرضه نمايد. شما همراهان عزيز مي توانيد محصولات متنوع اين برند را در فروشگاه اينترنتي نوزده كه تنها نماينده رسمي فروش آنلاين اين محصولات است مشاهده كنيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۰:۳۲

سايت نيازمندي به سايتي گفته مي شود كه كاربران در اين نوع وب تارنما ها مي توانند محصول و خدمات خود را معرفي نموده و در معرض فروش قرار دهند و همچنين در في مابين فرآورده و خدماتي كه ساير كاربران قرار داده اند كاوش نموده و جنس و خدمات مسئله نياز خويش را بيابند . پباده سازي وبسايت نيازمندي نسبت به ساير وب سايت ها پيچيده گي بيشتري دارااست چون كاربران در اين دسته وب سايت مي بايست قابليت و امكان عضويت و مدير آگهي هاي خويش را داشته باشند . هم درحال حاضر در ميهن ما وب سايت هاي نيازمندي بسياري وجود دارا‌هستند مانند ديوار، ايستگاه، جمهوري اسلامي ايران تجارت و نياز روز كه در اين سايت ها يوزرها آگهي هاي تبليغاتي خود را ثبت نموده اند و در صورتي كه كاربري رغبت داشته باشد مي تواند آگهي خويش را براي سناريو عمده ويژه كند كه از بابت ويژه نمودن اطلاع رساني هزينه اي را پرداخت مي نمايند . در راستي سايت هاي اطلاع رساني امكان ثبت آگهي هاي معمولي را به همه يوزرها به رخ رايگان مي دهند و از كاربراني كه قصد ويژه نمودن آگهي خويش را داشته باشند هزينه دريافت مي كنند و روش دريافت هزينه نيز بسته به سياست كاري اينترنت تارنما مي باشد . 
امكانات نخستين بخش كاربري موردي كه در پباده سازي تارنما نيازمندي مي بايست به آن مضاعف توجه گردد بخش يوزرها اين مدل وب تارنما ها مي باشد كه در اين گونه سايت ها كاربران مي بايست بتوانند در تارنما تصويب اسم نموده و آگهي هاي خود را درج نمايند و پس از درج آگهي كاربران مي بايست امكان حذف و ويرايش اطلاع رساني را نيز داشته باشند . پس از درج آگهي به وسيله استفاده كننده اطلاع رساني زمينه لحاظ پس از نظارت و تاييد رئيس وب وبسايت در سايت و در جور بندي مورد لحاظ قرار داده خواهد شد . همينطور كاربران در بخش كاربري خود مي بايست اين قابليت را داشته باشند تا بتوانند در صورت لزوم آگهي و تبليغ خود را ويژه كنند كه در اين بخش مي بايست قابليت پرداخت آنلاين در وب سايت قرار داده شود . پس از پرداخت آنلاين توسط استفاده كننده سيستم به مديريت وب سايت پرداخت را اطلاع مي دهد و رئيس وب تارنما اطلاع رساني را ويژه خواهد نمود . سو در مشهد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۸:۲۰

معمولا سايت هاي خبري به گزيده با عنوان آلبوم تصاوير نيازمندند تا بتوان تصاوير را در جور بندي و زير شاخه هاي مختلف به كاربران سناريو دهند . وبسايت هاي خبري مي بايست در كنار ارائه مطالب به رخ متني قابليت نمايش گالري عكس در موضوع موضوعات و خبرهاي متعدد را داشته باشند كه معمولا اين عمل در گالري تصاوير انجام مي گردد . 

طراحي سايت در مشهد
آلبوم ويدئو در كنار آلبوم تصاوير وبسايت مي تواند قابليت و امكان سناريو ويدئوها در مدل بندي هاي متفاوت را داشته باشد تا بتوانند ويدئوها مربوط به خبر‌ها و موضوعات مختلف را در وبسايت سناريو دهند . كاربران معمولا رغبت بيشتري براي رويت مطالب چهره اي و ويدئويي دارند و به اين ترتيب بهتر است براي يك سايت خبري اين قابليت در نظر گرفته شود . 
به اشتراك گذاري در كانال هاي اجتماعي خبرها مي بايست دارنده قابليتي براي به اشتراك گذاري مطالب در شبكه هاي اجتماعي باشند تا در صورتي كه استفاده كننده تمايل داشته بتواند مقاله و خبر زمينه حيث را در شبكه اجتماعي خويش به چهره بدون واسطه از سايت ارسال نمايد . وجود اين امكان باعث ارتقا رنك اينترنت وبسايت خواهد شويد . 
سيستم نظرها در خبرها قرار دادن اين قابليت و امكان كه كاربرها بتوانند بر روي خبر ها در صفحه هاي متعدد نظر بگذارند سبب ساز ارتقا پويايي صفحه ها خبرها خواهد داشت و در نتيجه يوزرها قوي خواهند بود نسبت به خبر خاصي نظرات خويش را اعلام كنند و بقيه يوزرها مي توانند در دعوا شركت نمايند . 
ولي براي وب سايت هاي خبري مي توان قابليت هاي سفارشي ديگري نيز در نظر گرفت تا بتوان جذب بازديد كننده بيشتري نمود . براي مشورت كردن و طراحي وبسايت هاي خبري مي توانيد با شماره تلفن ها داركوب تماس حاصل كنيد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۱۰:۵۲

انواع گوناگون سايت ها وجود دارند كه يك دسته از تارنما ها كه داراي سيستم پيشنهاد ، سبد خريد و پرد اخت آنلاين مي باشد سايت فروشگاهي گفته مي شود كه ولي ممكن است وبسايت هاي فروشگاهي سيستم خريد آنلاين نداشته باشد و عمليات پرداخت از رويه هاي پرداخت درب خانه و يا واريز به حساب انجام گردد . طراحي سايت فروشگاهي با سايت هاي عادي و نرمال به طور كامل گوناگون بوده ميباشد و مطلقا نياز به بخش يوزرها و عضويت در وب سايت براي اين گونه اينترنت وب سايت ها واجب مي باشد . تجهيزات اساس طراحي سايت فروشگاهي مشتمل بر امكانات يك سايت عادي شركتي به علاوه سيستم عضويت كاربران، قابليت پيشنهاد توليدها از روش اينترنت سايت، سيستم سبد خريد كه محصولات زمينه درخواست مشتري را در مكاني ذخيره مي نمايد و در راستي سيستم آخري عمليات تصويب سفارش و پرداخت آنلاين مي باشد . ولي پباده سازي دكان اينترنتي شما مي بايست با دقت به رشته و شغل شما و نيازهاي مربوط به آن فن باشد و همه امكانات زمينه نياز براي توصيه كالاي شما در لحاظ گرفته شود . سئو در مشهد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ]