نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قيمت باكس هتلی
قیمت تشک رویا
معرفي مطالب جالب با لينك منبع
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۰۸:۴۱

خط مش هاي مختلفي جهت بالا آوردن رتبه اينترنت وبسايت در الكسا وجود دارد كه يك عدد از مهترين و اصولي ترين شيوه ها بهينه سازي اينترنت تارنما براي موتورهاي جستجو و بالا آوردن سكو وب سايت در موتورهاي كاوش مي باشد كه در نهايت به ارتقا بازديد و مقدار مقطع فعاليت يوزرها در سايت باعث مي گردد كه اين دو مسئله سبب بالا رفتن سكو اينترنت تارنما در الكسا مي باشد . كه ولي مرتبه الكسا به رخ عكس مي باشد كه هر چه سكو تحت تر باشد بدان معناست كه وب سايت رتبه بهتري دارااست . براي كسب اطلاعات عمده در مسئله اين مسئله مي توانيد مطلب ارتقاء رنك الكسا را مطالعه نماييد روش هاي متفاوت تبليغات براي وب سايت از روش هاي مختلفي مي بضاعت و توان براي وب وبسايت تبليغات نمود كه انواع گوناگون آن مشتمل بر تبليغات در ساير وب سايت ها، تبليغات كليكي در وب سايت هايي مانند گوگل، ايميل تبليغاتي، اس ام اس تبليغاتي و ساير راه و روش ها مي باشد . براي كسب داده ها بيشتر مي توانيد مقاله رويه هاي گوناگون تبليغات براي وب تارنما را مطالعه فرمائيد . طراحي سايت در مشهد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۰۶:۱۰

 

چگونه مي توان راه اندازي فست فود يا يك رستوران را انجام داد؟ با تحمل مشكلات، داشتن پشتكار و داشتن خلاقيتي پايان ناپذير!!

شايد در شهر شما بيش از صدها رستوران وجود داشته باشد يا صدها نفر به راه اندازي فست فود اقدام كرده اند و اين تعداد زياد به معني آن است كه مردم گزينه هاي زيادي براي انتخاب پيش رو دارند. آن ها زماني كه مي خواهند بيرون از خانه غذا بخورند، بايد از بين رستوران هاي موجود يكي را انتخاب كنند و مطمئنا معيارهاي زيادي را براي انتخاب خود در نظر خواهند گرفت.

تجهيزات فست فود

پس شما به عنوان فردي كه صاحب رستوران است چه كاري مي توانيد انجام دهيد كه رستوران شما در صدر انتخاب ها قرار بگيرد؟ چگونه مي توانيد مردم را تشويق كنيد تا به رستوران شما بيايند؟

براي دانستن جواب سوالات بالا ادامه مطلب را بخوانيد. در ادامه ما ۷۵ ايده را به شما معرفي مي كنيم كه با به كار گرفتن آن ها مشتريان شما تمايل پيدا مي كنند تا دوباره و دوباره به رستوران شما بيايند.

 • از مواد غذايي تازه استفاده كنيد. اين روزها مشتريان بيش تر در مورد موادي كه غذاي آن ها از آن تهيه مي شود كنجكاو هستند. هر چه مشتري شما بيش تر در مورد تازه بودن موادي كه شما استفاده مي كنيد مطمئن باش، بيش تر انگيزه پيدا مي كند كه به رستوران شما بيايد.
 • به سرآشپزهاي خود اهميت دهيد. سعي كنيد سرآشپزهاي شما دليل اصلي جذابيت رستوران شما باشند. تا جايي كه مي توانيد دست آن ها را در تنوع دادن به غذاها و منوي رستوران باز بگذاريد. اين كار باعث مي شود تا مردم در هر بار مراجعه به رستوران غذايي جديد در منو ببينند.
 • ايده هاي خود را در مقياس هاي كوچك امتحان كنيد. اگر هنوز آمادگي لازم براي عملي كردن ايده جديد خود را در مقياسي وسيع در رستوران نداريد اما مي خواهيد ميزان كارآمدي ايده خود را بسنجيد، مي توانيد در بخش كوچكي از رستورن خود را آن را به كار بگيريد و ميزان استقبال مشتريان را بررسي كنيد.
 • از سرآشپزهاي مختلف استفاده كنيد. مي توانيد هر ماه يك سرآشپز جديد را براي چند روزي دعوت كنيد و به اين صورت مشتريان را تشويق كنيد تا به رستوران شما بيايند.
 • با ديگر رستوران ها همكاري كنيد. سعي كنيد با ديگر رستوران هايي كه در محدوده شما قرار دارند رابطه همكاري داشته باشيد. چرا كه با اين كار مي توانيد طيف وسيع و مختلفي از مشتريان را جذب كنيد.
 • مشتريان را با سرآشپزهاي آشنا كنيد. مي توانيد گاهي برنامه اي در رستوران خود برگزار كنيد كه مردم از نزديك با سرآشپزهاي شما آشنا شوند و سرآشپزها به صورت خصوصي تنها براي تعدادي از مشتريان در محيطي جداگانه آشپزي كنند. اين كه مشتريان شما احساس كنند مشتري خصوصي سرآشپز شما هستند، تجربه كم نظيري براي آن ها خواهد بود.
 • فضاها را در كنار هم به كار بگيريد. برخي از بخش هاي رستوران در روز بيش تر مورد پسند مشتريان براي نسشتن هستند و برخي ديگر با توجه به نور پردازي شما در شب بيش تر مورد توجه قرار مي گيرند. سعي كنيد فضاي خود را طوري طراحي كنيد كه مشتريان در همه جا احساس راحتي داشته باشند.
 • از حيوانات در طراحي فضاي رستوران كمك بگيريد. مي توانيد در طراحي فضاي رستوران خود از آكواريوم يا ديگر نوع حيوانات استفاده كنيد. شما حتي مي توانيد تمركز خود را بر گونه خاصي از حيوانات قرار دهيد و به اين صورت مشتريان شما علاقه مند هستند تا از اين ايده شما در طراحي نيز لذت ببرند.
 • نوشيدني هاي خود را تنوع بدهيد. درست است كه تمركز اصلي رستوران بر ارائه غذاهاي متنوع است اما مشتريان در كنار غذا نوشيدني نيز سفارش مي دهند. سعي كنيد منوي نوشيدني شما متنوع و با طعم هاي جديد طراحي شود.
 • نوشيدني هاي بدون قند و بيرون بر داشته باشيد. ميت وانيد تعدادي از نوشيدني هاي خود را در منويي جداگانه و به نحوي ارائه دهيد كه مشتريان در هنگام رفتن از رستوران آن ها سفارش بدهندو همراه خود ببرند.
 • محلي جداگانه براي صرف نوشيدني داشته باشيد. برخي رستوران ها در عقب رستوران محلي طراحي مي كنند كه مشتريان در آن جا فقط مي توانند نوشيدني سفارش دهند. شما حتي مي توانيد در ورودي رستوران خود چنين مكاني داشته باشيد.
 • مكاني براي تجربه نوشيدني هاي جديد طراحي كنيد. غذا خوردن و نوشيدن يك نوشيدني خوب در بيرون از خانه يك تجربه لذت بخش است. شما مي توانيد با خلاقيتي كوچك آن را براي مشتريان خود لذت بخش تر كنيد. گزينه اي در منوي نوشيدني هاي خود قرار دهيد كه با استفاده از آن مشتريان بتوانند تركيب نوشيدني خود را انتخاب كنند.
 • نوشيدني سلف سرويس ارائه دهيد. مي توانيد با يك برانامه و طرح درست اين امكان را براي مشتريان ود فراهم كنيد كه خودشان نوشيدني خودشان را تهيه كنند و از ان كار لذت ببرند.
 • از فرهنگ ها و نشانه هاي عامه پسند در فضاي رستوران استفاده كنيد. مي توانيد از مواردي كه مربوط به تاريخ و فرهنگ مردم منطقه شما هستند و فكر مي كنيد براي مشتريان جذابند در طراحي فضاي رستوران خود استفاده كنيد.
 • از نشانه هاي افراد سرشناس و محبوب در تاريخ شهر و كشور خود در رستوران خود استفاده كنيد. شما حتي مي توانيد بخش هايي از رستوران را متناسب با عناصر مربوط به يك چهره تاريخي طراحي كنيد.
 • از نور استفاده بهينه داشته باشيد. در طراحي فضاي رستوران خود از نور درست و مناسب استفاده كنيد. شما حتي مي توانيد از سنسورهاي نوري در رستوران استفاده نماييد و يافتن آن سنسورها و روشن كردن چراغ ها توسط آن ها براي مشتريان جذاب خواهد بود.
 • مشتريان خود را به دنيايي جديد ببريد. يكي از رستوران هاي معروف آمريكايي طراحي فضاي رستوران را با مارپيچ ها و راهارو هاي خاصي انجام داده استو هم چنين گارسن ها با لباس هاي ويژه نه تنها غذا را سرو مي كنند، بلكه تردستي هاي كوچك و زيبايي نيز در حين سرو غذا به نمايش مي گذارند.
 • به مشتريان خود ماموريت بدهيد. در هنگام ورود مشتري به رستوران، مي توانيد او را با يك چالش مواجه كنيد. يكي از رستوران هاي شناخته شده به مشتريان خود ماموريت جاسوسي مي دهد و آن ها مجبور هستند براي برخي كارها كلمه رمز را بيابند و تشويق مي شوند تا ماموريت خود را به پايان برسانند.
 • غذاهايي ارائه دهيد كه ريشه در فرهنگ و تاريخ شما داشته باشند. اين كه مواد غذااي شما تازه باشد خيلي خوب است، اما سعي كنيد در آماده كردن غذا نيز خلاقيت داشته باشيد. غذاهاي اصيل مربوط به فرهنگ منطقه را نيز در منو بگنجانيد.
 • از مناظر اطراف خود استفاده كنيد. اگر رستوران شما در منطقه است كه ميت وان از مناظر اطراف براي جذابيت استفاده كرد، حتما از اين گزينه براي جذب بيش تر مشتريان استفاده كنيد. حتي ممكن است خياباني در مقابل شما باشد كه مردم به آن رفت و آمد مي كنند و شما با چينش درست ميزها بتوانيد به مشتريان اين امكان را بدهيد تا در هنگام صرف غذا شاهد جريان پر تكاپوي زندگي در آن سوي ديوارهاي رستوران شما باشند.
 • اجازه بدهيد مشتريان برخي نوشيدني ها را در ظرف مناسب بريزند. برخي نوشيدني ها روش خاصي براي ريختن داخل ظرف دارند. مثلا تزيين قهوه مهارت خاصي مي خواهد. گاهي اين شانس را به مشتريان خود بدهيد تا مهارت خود را در اين گونه كارها به چالش بكشند. حتي مي توانيد از اين كار به عنوان يك مسابقه و رقابت استفاده كنيد و براي برنده امتيازات ويژه اي در سفارش غذاي رستوران قائل شويد.
 • غذاي رستوران را براي مشتريان بيرون هم بفرستيد. مي توانيد گاهي اوقات و در برخي روزها و مناسبات امكان سفارش غذاي بيرون بر داشته باشيد. حتي مي توانيد در صورت امكان غذا را با پيك مخصوص براي مشتريان ارسال كنيد. اين كار به جذب مشتري كمك بسياري خواهد كرد.
 • اجازه بدهيد مشتريان غذاي خود را آماده كنند. داشتن اين امكان كه مشتري بتواند همه و يا بخشي از غذاي خود را آماده كند، واقعا به جذب مشتري كمك شاياني مي كند. مشتري مستقيما در روند آماده كردن غذاي خود مشاركت مي كند و از اين كار لذت مي برد. هم چنين صرف غذا نيز براي وي لذت بخش تر خواهد بود. شما مي توانيد برخي از غذاهاي منوي خود را با اين روش به مشتريان پيشنهاد بدهيد. اين روشي است كه بسياري رستوران هاي معروف و حتي فست فودها از آن به خوبي بهره مي گيرند.
 • مكان هاي مختلف را در يك جا  جمع كنيد. اگر رستوران شما داراي دو طبقه يا بيش تر است مي توانيد هر طبقه را به يك نوع خوراك اختصاص دهيد. شما حتي مي توانيد در يك فضاي مناسب و با استفاده از ديوارهاي موقت و فضابندي درست، هر بخش را براي نوع خاصي از غذاها طراحي كنيد. مثلا در يك طبقه يا بخش فقط نواع ساندويچ و پيتزا و در بخش ديگر غذاهاي ديگر را به مشتريان خود عرضه كنيد.
 • از تاريخچه منطقه و ساختمان رستوران استقاده كنيد. ممكن است ساختماني كه شما در حال حاضر از آن به عنوان رستوران استفاده مي كنيد، پيش از اين كاربري متفاوتي داشته است. اگر كاربري و تاريخچه آن براي مشتريان جذابيت دارد، حتما از آن براي جذاب تر كردن رستوران خود استفاده كنيد. حتي اين امكان وجود دارد كه ساختمان رستوران شما در منطقه اي باشد كه از نظر تاريخي ارزش خاصي داشته باشد. هرگونه اطلاعات مربوط به آن را به نحوي در فضابندي رستوران استفاده كنيد و از اين عوامل به نحوي استفاده كنيد كه براي مشتريان شما جذابيت داشته باشد.

 

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۴۲:۰۴

سئو در مشهد,

مرورگر اج در ميان كاربران اينترنت شهرت ناخوشايندي دارد: «وسيله‌اي كه از آن براي دانلود گوگل كروم استفاده مي‌شود». طبيعتا چنين موضوعي اصلا به مذاق مايكروسافت خوش نمي‌آيد.

بنابراين به هر روشي متوسل مي‌شود كه بتواند چنين تفكري را از ميان بردارد. يكي از اين روش‌ها كه اخيرا توسط كاربران اينسايدر ويندوز 10 كشف شده، ظاهر شدن پنجره‌هاي پاپ آپ هنگام نصب مرورگرهاي گوگل كروم يا فايرفاكس است.

اين پنجره‌هاي پاپ آپ به شما «هشدار» مي‌دهند كه اين دو مرورگر را نصب نكنيد چرا كه «شما همين حالا مايكروسافت اج را داريد». اگر چه اين پنجره پاپ آپ را مي‌توانيد به راحتي ببنديد، اما مشخصا هدف مايكروسافت از انتشار اين پيام اميد به اين مسئله بوده كه در دانلود مرورگرهاي ديگر تجديد نظر كرده و به مرورگر اج شانس كوچكي بدهيد.

اين اولين باري نيست كه مايكروسافت مرورگر اج را به كاربران تحميل مي‌كند. چندي پيش ردموندي‌ها تلاش كردند كه تمام لينك‌هاي اپليكيشن ويندوز ميل، فقط در مرورگر اج باز شود و همزمان با اين كار پوش نوتيفيكيشن‌هايي براي كاربران گوگل كروم مي‌فرستادند تا آن‌ها را براي استفاده از اج تشويق كنند.

اما به نظر مي‌رسد كه اقدام اخير مايكروسافت واكنش‌هاي زيادي از سوي كاربران به همراه داشته باشد. وبسايت انگجت نظر مايكروسافت در خصوص اين اقدام را جويا شده اما هنوز پاسخي دريافت نكرده است.

بنابراين هنوز معلوم نيست كه آيا پيام‌هاي دعوت به استفاده از مايكروسافت اج در به‌روزرساني بعدي ويندوز 10 (كه ماه اكتبر منتشر مي‌شود) هم ديده خواهد شد يا اينكه صرفا به صورت آزمايشي شاهد آن‌ هستيد.


نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۴۱:۱۵

طراحي سايت در مشهد

 

گوگل اخيرا اعلام كرده كه كاربران حق اشتراك‌پرداز G Suite حالا مي‌توانند از طريق پلتفرم Hangouts Meet براي ۱۰۰,۰۰۰ هزار نفر لايو استريم كنند. اگر با Hangouts Meet آشنا نيستيد، بايد بدانيد كه سرويس مذكور سال گذشته و وقتي كه گوگل پلتفرم Hangouts را به دو بخش مستقل تقسيم كرد به كاربران معرفي شد.

Hangouts Meet پلتفرمي براي برگزاري قرار ملاقات‌هاي كاري است كه امكان چت ويديويي را در اختيار كاربرانش مي‌گذارد. Hangouts Chat نيز دومين سرويس حاصل تقسيم Hangouts اصليست كه براي رقابت با پلتفرم Slack منتشر شد و اوايل امسال بالاخره از فاز بتا درآمد.

گوگل از زمان عرضه Hangouts Meet تغييرات زيادي را در آن به وجود آورده، كه يكي از مهم‌ترين آن‌ها پشتيباني از ويديو كنفرانس‌هاي سي تا پنجاه نفره بوده. همچنين پشتيباني از تبلت، ارائه يك كيت سخت‌افزاري براي ويديو كنفرانس‌هاي حرفه‌اي و پشتيباني از اسكايپ و ساير پلتفرم‌هاي شخص ثالث ويديو كنفرانس هم از ديگر خصوصيات مهم معرفي شده براي Hangouts Meet بوده‌اند.

Hangouts Meet

 

جالب است بدانيد كه افراد با تلفن خارجي هم مي‌توانند در كنفرانس‌هاي Hangouts Meet شركت كنند. اين ويژگي از دو جهت حائز اهميت است، يكي اينكه لزومي ندارد همه افراد يك سازمان در يك كنفرانس اينترنتي شركت كنند. از سوي ديگر اين قابليت مي‌تواند توسط مدير عامل براي ارسال يك پيام شخصي استفاده شود.

امكان لايو استريم كردن قرار‌هاي ملاقات پس از انتشار، به طور پيش فرض براي كاربران فعال خواهد شد. اما ادمين‌ها هر زمان كه بخواهند قادرند آن را از طريق پنل تنظيمات Hangouts Meet غير فعال كنند.

در انتها بايد بدانيد كه خصوصيت لايو استريمينگ فقط براي كاربران حق اشتراك‌پرداز G Suite Enterprise و G Suite Enterprise for Education در دسترس خواهد بود.

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۳۹:۳۷

طراحي اپليكيشن در مشهد

واتس اپ بعد از مدت ها در حال كار روي «حالت تاريك» و قابليت هاي جذاب ديگري براي نسخه اندرويد است. در حال حاضر نحوه توسعه اين ويژگي مشخص نشده اما ممكن است به كاهش مصرف انرژي در موبايل هاي با نمايشگر OLED كمك كند.

بر اساس اين خبر كه توسط WABetaInfo در توييتر منتشر شده، واتس اپ قابليت ديگري را هم در دست توسعه دارد كه پيش از اين در پيامرسان هاي ديگر از جمله تلگرام شاهد آن بوديم. اين ويژگي به كاربر اجازه مي دهد با كشيدن يك پيام خاص به سمت راست سريعا روي آن ريپلاي كند. قابليت مذكور هنوز در نسخه 2.18.282 واتس اپ ارائه نشده چرا كه توسعه آن مستلزم بهينه سازي بيشتري است اما WABetaInfo با انتشار يك گيف عملكرد آن را به نمايش گذاشته است.

 

ريپلاي از طريق كشيدن پيام از چند سال قبل در دسترس كاربران iOS واتس اپ بود و پاسخ به يك پيام خاص را بسيار ساده مي كرد اما مشخص نيست چرا پيام رسان مذكور از ارائه اين قابليت در نسخه اندرويد واتس اپ خودداري مي كرد.

احتمالا در صورت فعال شدن ويژگي مذكور تعداد بسيار از كاربران ديگر از روش فعلي كليك روي پيام، نگه داشتن آن و سپس پاسخ استفاده نخواهند كرد. در حال حاضر مشخص نيست كه قابليت پاسخ سريع براي همه كاربران فعال شود اما منبع مذكور از ارائه آن در آينده نزديك خبر داده است.

در نهايت نوبت به كليد More ميرسد كه تنها كاربرد آن نمايش تمامي اعضا در گروه هاي با بيشتر از ۱۰ عضو است.

اپليكيشن هايي نظير واتس اپ و وي چت با ارائه قابليت هاي جذاب و كاربردي موفق به جذب كاربران بسيار زيادي شده اند تا جايي كه بر اساس گزارش شركت تحقيقاتي SEMrush پيامرسان ها با جذب ۱.۳ ميليارد كاربر روزانه‌ي فعال شبكه‌هاي اجتماعي را پشت سر گذاشته اند.


نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۲۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۳:۱۵:۴۴

اپل در جستجوي محلي تازه براي تاسيس يك دفتر مركزي تعالي در آمريكاست كه به جذب ۱۰ هزار كارمند نو سبب ساز خواهد شد . به گزارش كانال علمي ثريا به نقل از بيزينس اينسايدر، به احتمال زياد اين دفتر كار نو در حيطه رالي در ايالت كاروليناي شمالي واقع خواهد بود . حيطه يادشده در قربت دانش كده دوك قرار داراست كه تعدادي از مديران ارشد اپل مدارك دانشگاهي خويش را از آن دريافت كرده اند . 

خريد اپل واچ
ظاهرا اپل برخي خلل ها مالياتي مربوط به ايالت محل سرمايه گذاري نو خويش را برطرف كرده است . منابع نزديك به اين كمپاني اندازه سرمايه گذاري اپل در ايالت يادشده را حدود ۱ .۵ ميليارد دلار براورد كرده اند . توقع مي رود اپل به طور رسمي در اوايل ماه آينده ميلادي در اين موضوع اطلاع رساني كند . 
مقدار مشاغل جديد اي كه به دنبال تاسيس اين راءس جديد بوسيله اپل به وجود مي آيد هنوز مشخص و معلوم نميباشد . اما منابع مختلف اين رقم را دربين سه تا آبادي هزار مجال شغلي برآورد كرده اند . فرمان دار ايالت كاروليناي شمالي در برخورد به خبرها منتشر شده در اين مسئله گفته است: ما خبر ها و اطلاعات مربوط به طرح هاي توسعه و گسترش اقتصادي كه هنوز آخري نشده اند را به اشتراك نمي گذاريم . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۲۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۳:۱۴:۱۰

عينك واقعيت افزوده اپل در سال ۲۰۲۱ روانه بازار فروش مي شود . آقاي مانستر محقق يك عدد از مطرح ترين كمپاني هاي تحقيقاتي كه ارتباط نزديكي با شركت اپل دارااست سال قبل اعلام كرد اين عينك هاي حقيقت افزوده در سال ۲۰۲۰ روانه بازار خواهد شد البته با اعتنا به موقعيت جانور و اينكه اين تكنولوژي نياز به پيشرفت هاي بخش اعظمي دارااست اين گجت به زودي روانه بازار نخواهد شد . خريد آي پد
به حيث مي برسد كمپاني اپل حساب ويژه ايي بر روي اين گجت پوشيدني باز كرده ميباشد و مدتي پيش مجموعه كوك اعلام كرد براي عرضه اين عينك ها به بازه بيشتري نياز مي باشد . به همين برهان آقاي مانستر در مطلب ايي منتشر كرده هست كه اين تكنولوژي كه عينك حقيقت افزوده اپل نام دارااست در دسامبر ۲۰۲۱ روانه بازار مي شود . 
وي همينطور در بخشي از سخن هاي خويش ابلاغ كرده است كه بحث امنيت يوزرها اصلي ترين مسئله در توليد عينك هاي واقعيت افزوده مي باشد و همينطور ابلاغ كرد كه به ادله آماده نبودن كاربران براي استفاده از اين گجت پوشيدني در سال ۲۰۱۵ نيز شركت گوگل با ساخت عينك هاي حقيقت مجازي اين كمپاني با باخت رو به رو شد . اين سخن اثباتي بر كلام هاي اخير مجموعه كوك در اين زمينه هم مي باشد . 
به نظر مي برسد عينك هاي حقيقت افزوده با قيمتي در حدود ۱۳۰۰ دلار به فروش برسد و اپل پيش‌بيني كرده ميباشد پس از گذر كرد يك سال، بتواند روستا ميليون عدد از كالا نو خويش را بفروشد . با اعتنا به اين پيشبيني سود كمپاني اپل در اين سال ۳ درصد رويش مي‌نمايد كه رقم زياد قابل توجهي خواهد بود . همينطور اين كمپاني در سال هاي آتي اكانت ويژه ايي روي بقيه گجت هاي خود باز كرده ميباشد و پيش بيني كرده بتواند درآمد ۱۲ ميليارد دلاري خويش را در سال سرازير به واسطه ساعت هاي هوشمند، AIRPOD ها و عينك حقيقت افزوده به ۷۰ ميليارد دلار برساند . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۲۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۳۳:۲۸

ناوبري وب وبسايت به يك عنصر حساس در UX تبديل گرديده است، چون مي تواند به كاربران وب سايت كمك نمايد تا زودتر به فيض موضوع نظري كه در هم اكنون كاوش آن در وبسايت هستند، برسند . ناوبري نظير ستون هاي خانه شما ميباشد . در حالتي كه يك ستون كج باشد، ساختمان در معرض خطر ريزش مي باشد . طراحي سايت در مشهد
ناوبري مي تواند در اينترنت سايت هاي گوناگون گوناگون باشد . هيچ دستورالعملي براي سازماندهي آن وجود ندارد . 
در اين مقاله مي خوا هيم تجارب خويش را در قضيه نوار ناوبري به اشتراك بگذاريم . در اينجا مطالبي را در قضيه اينكه چه گونه به سرعت به ناوبري جذاب دسترسي پيدا كنيم را مي گوئيم . 
نوار منو يك سايت، نسبتاً نگاه كلي به آنچه كه سايت ارائه مي دهد، مي باشد و نسبتاً يك تعريف مختصر از آنچه كه در وبسايت حادثه مي افتد مي‌باشد . نوار منوها را به دو چهره اجرا مي شوند . اين دو مرحله نوار منو دربرگيرنده نصيب ثابت و ناوبري اينترنت وبسايت مي باشد . نوار منوهاي ثابت، اينترنت تارنما را هم پا با شما اسكورول مي كند . 
نوار منو وب سايت چيست؟ اصطلاح ناوبري يا اين كه " نوار منو" را مي توان به رويكرد ديگري هم تعبير كرد . به طور كلي ناوبري يعني بخش كليدي هر اينترنت تارنما كه هنگامي كه يوزرها در درحال حاضر كاوش هستند با كليك بر روي آن مي توانند زودتر به انگيزه مورد نظر خويش برسند . اين عمل شيوه ساده براي هدايت يوزرها به مهمترين اطلاعات اينترنت وبسايت شما هست . 
در هنگام ساختن يك نوار منو مناسب، چه سوالي از خودتان بپرسيد؟ مخاطبان هدف شما چه افرادي مي باشند و انگيزه آن ها در وب تارنما شما چيست؟ كدام اطلاعات و ماژول ها بايد در وب تارنما شما قرار بگيرند؟ به چه شكل مي توانيم داده ها را به ترتيب اهميت براي كاربران گروه بندي كنيم؟ به چه شكل مي خواهيد ماژول هاي عملكردي يا اطلاعاتي را در ساختار درختي سازماندهي كنيد؟ چه‌طور يك نوار منو ثابت توليد كنيم؟ نوار ناوبري ثابت همينطور نوار ناوبري "چسبنده" هم ناميده مي شود . نوار منو مشتمل بر يك ناوبري و همچنين دكمه هاي رسانه هاي اجتماعي و باكس كاوش ميباشد . 
در ذيل مي خوا هيم از طرز يادگرفتن يك تكنيك ساده در css ، چگونگي اجراي يك نوار ناوبري ثابت را بگوئيم

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۲۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۳۱:۵۸

بك لينك ها ستون فقرات سئو ميباشند . اولا در‌صورتي‌كه شما لينك و پيوند هاي با كيفيت بالا داشته باشيد، موتورهاي كاوش تمايل دارا‌هستند كه اينترنت وب سايت شما را سكو بندي كنند . اما اعتنا كنيد، در حالتي كه تعداد زيادي بك پيوند هاي اسپم شده و يا اين كه بي كيفيت داشته باشيد، اين فعاليت سبب افت رتبه بندي شما مي شود . شما بايد براي ايجاد لينك هاي با كيفيت وقت طراحي سايت در مشهد بگذاريد . همچنين ممكن ميباشد اين كار براي شما هزينه داشته باشد . البته در هر فيس در شراي همه چيز به نيكي پيش رود، اين فعاليت براي شما فراوان داراي فايده خواهد بود . 
سئو هاي ريسكي كه مي بايست از آن اجتناب كنيد براي پيروزي در بازاريابي آنلاين خود، شما بايد از بخش اعظمي از خطراتي كه سئو شما را تهديد مي كند اجتناب فرمائيد . 
حذف تمام صفحه هاي از وب سايت شما در حالتي كه شما متوجه شديد كه يك ورقه را به ادله بعضا از تغييرات بايد حذف فرمائيد مطلقا قبل از انجام اين فعاليت مجددا در مورد اين زمينه تاءمل فرماييد . هر صفحه از وب وب سايت شما داراي كلمه ها مهم مختص هست . اين صفحه هاي به استدلال كليدواژه هايي كه دارند، به سكو بندي وب سايت شما كمك مي كنند . در صورتيكه يك برگه را حذف كنيد، تعادل كلمه ها اساسي در برگه شما بر هم مي خورد و در نتيجه ممكن مي‌باشد درجه بندي اينترنت سايت شما به خطر بيافتد . 
به طور مداوم تغييرات كوچك را بر روي اينترنت سايت خويش انجام دهيد نپذيرفتن لينك و پيوند هاي خنثي ساختن بك لينك ها ، به كسب و كار شما اعتبار مي دهد . با انجام اين فعاليت مي توانيد به كسب و كار خويش اعتبار بدهيد . گاهي تايم ها شما لينك و پيوند هايي را دريافت مي فرماييد كه خير بد هستند نه عالي مي‌باشند . به اين پيوند ها پيوند هاي خنثي مي گويند زيرا آنان هيچ بهره و ضرري براي وب سايت شما ندارند . شما نبايد اين لينك و پيوند ها را رد نمائيد . حتي بايستي در بعضي مواقع آن ها را محافظت فرمائيد چون ممكن مي باشد گهگاه استفاده داشته باشند . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۰۹:۱۹

طراحي اپليكيشن در مشهد

طراحي نرم افزار تلفن همراه چه تاثيري بر كسب و عمل مي گذارد؟ تلفن هاي يار تجهيزات زيادي را در اختيار يوزرها قرار داده مي‌باشد . اندرويد به عنوان يكي از پركاربردترين سيستم استدلال هايي ميباشد كه در حال حاضر در بازار وجود دارد . اين سيستم برهان در اختيار تعدادي كمپاني خالق موبايل هم پا قرار داراست و ايجاد اپليكشن براي آنان آزاد هست . 
پباده سازي نرم افزار موبايل چه تاثيري بر كسب و عمل مي گذارد؟ همين فرمان موجب ترغيب اكثري از برنامه نويسان براي پباده سازي نرم افزار هاي متعدد و متنوع گرديده ميباشد . هر چندين وقت يكبار نيز شاهد ورود نرم افزارهاي تازه در بازار هستيم كه بر روي گوشي هاي يار نصب مي شوند كه كاربردهاي متعددي دارند . 
مزاياي طراحي اپليكشن اپليكشن ها به راحتي بر روي تلفن همراه نصب مي شوند و يوزرها مي توانند با استفاده از محفظه معمولي و كاربري آسان، از آن ها به كارگيري نمايند . براي مثال يك اپليكيشن كه براي فروش كالاهاي دست دوم پباده سازي گرديده است، به كاربران ياري مي كند تا هر چيزي كه نياز دارا‌هستند را در اپليكيشن پيدا نمايند . در حالي كه براي مراجعه به تارنما مي بايست به دنبال كلمه و واژه مهم متناسب بگردند و از سوي ديگر انتخاب يك تارنما از در بين يك سري گزينه نيز زمانبر است . 
يك عدد ديگر از مزاياي اپليكشن ها، امكان تبليغات و معرفي محصول ها مي‌باشد كه به صورت مختصر و اثرگذار در يك محفظه كاربردي در معرض روئت كرد كاربران قرار مي گيرد . در واقع طراحي اپليكشن به يك عدد از جديدترين راهكار هاي بازاريابي اينترنتي بدل گرديده ميباشد . به طوري كه اكثري از اينترنت تارنما ها و فروشگاه هاي اينترنتي براي تبليغات كار خويش مبادرت به طراحي مي نمايند . از جمله مزاياي اپليكيشن ها مي توانايي به مورد ها پايين اشاره كرد: 1- امكان ارسال پيام يك عدد از مهمترين امتيازات اپليكيشن ها امكان ارسال پيام مي باشد كه ارتباط در بين يوزرها را سهل و آسان كرده مي‌باشد . به طوري كه يك عدد از اعضا مي تواند به راحتي با ديگر اعضا رابطه برقرار و در رابطه با تخفيفات، معاملات، پيشنهادات تجاري و . . . صحبت نمايد . در ارسال پيام هيچ هزينه اي بر دوش يوزرها نمي گذارد و از اين بابت يك صرفه جويي اقتصادي ميباشد . 
2- بهبود تعامل با مشتري اگر يك اينترنت وبسايت داشته باشيم و يوزرها بخواهند محصول ها مورد نظر خويش را در تارنما جستجو كنند، مي بايست مقطع زيادي را صرف جستجو در في مابين چند كاغذ كنند . در آخر نيز محتواهاي طولاني اذن مشاهده كالا قضيه حيث را از آن ها مي گيرد . ولي در اپليكشن از محتواهاي طولاني خبري نمي باشد و كاربر مي توانند براحتي و با كليك كردن بر روي عبارت معلوم شده، متاع مورد نظر خويش را پس از چندين لحظه مشاهده كند . 
3- ايجاد اسم تجاري و شناخته تر شدن شركت اپليكشن ها قابليت و امكان نصب بنر در مقياس كوچك را نيز دارا هستند . مي توان در انتهاي صفحه هاي به راحتي بنرهاي تبليغاتي را منتشر كرد . همينطور قراردادن لوگو و نام تجاري مارك در نرم افزار به شناخته شدن بيشتر كمپاني در ذهن مخاطبان مي انجامد . 
4- فروش آسانتر محصولات در صورتيكه چه مغازه هاي اينترنتي يك وب سايت جامع براي فروش محصول ها ميباشند كه يوزرها مي توانند در فضاي گسترده آن به هر چيزي كه نياز دارند، دسترسي پيدا كنند؛ ولي يوزرها در محيط نرم افزار ها به دليل كاربرد راحت خيس و دسترسي سهل وآسان مي توانند توليدها قضيه نياز خويش را سريعتر پيدا و خريداري نمايند . 

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ]