تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
معرفي مطالب جالب با لينك منبع
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۲۸:۲۵

طبق آمار مو جود در تارنما Internet Live Stats بيش از 3,050,780,000 استفاده كننده به كار گيري كننده از اينترنت وجود دارد! در شبكه اينترنت تمامي كامپيوترها با استفاده از واسطه‌هاي متفاوت (مثلاً كانال ISP و Gateway ها) به يكديگر متصل ميباشند و در حالتي كه مجوزها و دسترسي‌هاي حتمي را داشته باشند، ميتوانند به تبادل داده و داده ها بپردازند . به اين ترتيب وب سرويس‌هاي مختلفي را براي يوزرها فراهم ميكند كه از پاراگراف مهمترين آنان عبارت اند از:

طراحي سايت در مشهد

وب (Web): مي‌توان اظهار‌ مهم ترين استعمال از كانال اينترنت، دسترسي به سايت‌ها و صفحه ها اينترنتي مي باشد . در مجموع به سايت‌ها و اينگونه صفحه ها اينترنتي مانند وب سايت ByteGate .ir و همين برگه كه درحال تلاوت اين پست هستيد، وب (Web) گفته مي گردد كه از عبارت WWW مخفف World Wide Web برداشته گرديده مي باشد . طرز كار سرويس جهاني وب به اين صورت هست كه در سرتاسر عالم سرورهايي (كامپيوترهاي متصل به شبكه كه با كامپيوترهاي شخصي تفاوت دارند) دائماً به وب وصل مي‌باشند كه به تيتر صاحبخانه سايت‌ها كار مينمايند . كاربر كه با استفاده از مرورگر خويش (مثل وب اكسپلورر، گوگل كروم، موزيلا فايرفاكس و . . .) به صورت خودكار درخواست مشاهده صفحه‌اي از يك تارنما را مي‌كند، درواقع به آن سرور وصل شده و سرور داده‌هاي مربوط به صفحه زمينه لحاظ را به مرورگر ارسال مي كنند در غايت مرورگر هم اين صفحات را به يوزرها سناريو مي دهد . اين نقل و انتقال با استعمال از پروتكل‌هايي مثل HTTP انجام مي‌پذيرد . 
حالا ممكن است سوالي بپرسيد كه به چه شكل به اين سرورها وصل مي‌شويم؟ هر كامپيوتر و دستگاه موجود در كانال (كه دربرگيرنده سرورها و كامپيوترهاي فردي مي‌شود) داراي يك آدرس IP است كه با به كار گيري از آن كامپيوترها مي‌توانند به مقصد وصل شده و داده‌ها را به رخ درست اخذ نمايند . خود آدرس IP نيز به ادله پيچيدگي نسبي كه دارااست به رنج قابل محافظت شدن است يعني براي انسان‌ها حفظ كردن چيزي مثل 78 .46 .19 .108 سخت تر از محافظت كردن نشاني دامنه وب سايت مثل bytegate .ir است بدين ترتيب سرويس‌هايي با اسم DNS ساخته شده اند كه وظيفه تبديل اسم دامين به آدرس IP آن را دارا هستند به اين ترتيب درواقع با وارد كردن نشاني دامين سايت مثل bytegate .ir به سرور آن با نشاني آي پي 78 .46 .19 .108 وصل مي‌شويم . 
طبق آمار جان دار در وب سايت Internet Live Stats بيش از 1,181,310,000 وب سايت در وب وجود دارد! نشاني اينترنتي (Email): امروزه كمتر كسي را مي‌توان يافت كه با كامپيوتر سروكار داشته باشد اما صاحب و مالك يك نشاني نشاني اينترنتي نباشد . نشاني اينترنتي يا اين كه پست الكترونيكي يكي از مهمترين قابليت‌هايي ميباشد كه سايت‌ها و شركت‌هاي مختلف به يوزرها مي دهند . با استعمال از پست الكرونيكي يوزرها مي‌توانند به يكديگر نامه‌هاي مجازي بفرستند . اين بخش از اينترنت معمولاً به رخ بدون واسطه با استعمال از سايت‌هاي سرويس دهندگان نشاني اينترنتي مانند Gmail يا اين كه Yahoo ويا با به كارگيري از رابط‌هاي برنامه‌هاي آن قابل به كارگيري هست . 

طراحي اپليكيشن در مشهد
طبق آمار جان دار در وب سايت Internet Live Stats بيش از 209,750,000,000 نشاني اينترنتي هر روز ارسال مي‌گردد كه حدود 67% آن‌ها اسپم (هرزنامه) هستند! از سرويس‌هاي ديگر مي‌توان به چت صوتي و چهره يي (Voice chat and Video chat) و VoIP ها، سرورهاي بازي‌هاي آنلاين (Game servers)، اشتراك و انتقال فايل‌ها و . . . اشاره كرد . در مرزو بوم ما، ايران، اينترنت معمولاً از روش خط تلفن براي كاربران خانگي و استعمال از يك مودم - روتر وايرلس با سيمي يا اين كه از طريق كانال موبايل‌ها به صورت بيسيم قابل استعمال است . 

موضوع:
برچسب‌ها: طراحي سايت، طراحي اپليكيشن،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۲۵:۴۵

آيا گوگل سند نامه هاي ssl را مي فروشد؟ نيكي . 
مدرك نامه هاي ssl موضوع نياز براي تبديل سايت شما به https ، در حدود 70 دلار در سال مي تواند هزينه داشته باشد . بي آلايش ترين راه و روش براي خريد آن ، كمپاني ميزباني شما است . 
بسياري از كمپاني هاي ميزباني، در اكنون سوءاستفاده از اين حالت مي‌باشند و هزينه هاي گزاف بيهوده مي گيرند . بدين ترتيب مراقب باشيد . 
ولي شركت هاي ميزباني زيادي وجود دارد كه سند طومار هاي ssl بدون‌پول در اختيار شما قرار مي دهند . 
به عنوان مثال، wp engine مدرك نامه ssl مجاني در اختيار كاربران قرار مي دهد . 
گوگل به وب سايت هايي كه از http استفاده مي كنند هشدار داد سال هاست كه گوگل فعالانه به دنبال روش هايي براي تشويق صاحبان سايت، براي اجرا سند طومار ssl هست . ssl اذن مي دهد تا وب وب سايت ها از طرز https دسترسي پيدا كنند . اگر شما در لحاظ داريد كه https را در سايت خويش فعال نمائيد مي توانيد اين كار را از نحوه رمزگشايي هاي ssl انجام دهيد . يكي از عامل ها درجه بندي در موتورهاي كاوش استفاده از مدرك طومار ssl ميباشد . 
آيا سايت شما تحت تاثير قرار مي گيرد؟ در اينجا تعدادي سوال وجود دارد كه مي بايست پرسيده شود: آيا تارنما شما هرگونه محل ورود نوشته دارد؟ اين مي تواند مشتمل بر فرم هاي تماس، پانل هاي ورودي، نوار جستجو و غيره باشد . آيا اينترنت تارنما شما در نوار نشاني از https به كارگيري مي كند؟ اگر جواب شما "آري" است، شما مي بايست ssl را اجرا كنيد تا از هشدار "نا امن" در نوار منو بازديدكنندگان دوري شود . 
شما همينطور بايستي https را در وب سايت خود فعال فرمائيد تا از دسترسي يوزرها به نسخه غير رمزگذاري شده خودداري شود . 

سئو در مشهد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۲۴:۴۴

ساخت اعتماد و ايجاد توان نام تجاري رمزگذاري داده ها حساس تائيد اعتبار سئو براي تارنما هاي غير HTTPS چيست؟ براي صاحبان وب سايت هايي كه وب سايت خويش را با HTTPS تطبيق نداده اند، همين امروز مدت آن ميباشد كه اين فعاليت را انجام دهند . 
گوگل رسما اعلام كرد وبسايت هايي كه از HTTPS به كارگيري نمي كنند و راز گذاري نشده اند، در الگوريتم هاي گوگل شناسايي نمي شوند . بنابراين مسلما درجه بندي آنان افت خواهد كرد . به تيتر مثال، هنگامي كه از https براي وب سايت به كارگيري نمي شود مي تواند باعث به كاهش تعداد بازديد، مقدار بازدهي و در غايت كاهش تعداد كليك در serp و كاهش رتبه بندي تارنما شود . 
گوگل خير صرفا وسيع ترين دايركتوري كاوش در دنيا است ، بلكه بيشترين به كار گيري در در ميان مرورگر ها در موتورهاي كاوش را داراست . 
در واقع در في مابين موتورهاي جستجو با اعتنا به آماري كه وجود دارد، گوگل كروم بيشترين تعداد كاربر را دارد . 

طراحي سايت در مشهد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۰:۳۳

كليه ما در جامعه امروزي به شدت درگير رايانه و حاشيه‌هايش شده‌ايم . به دور تا بدور ما را موبايل و رايانه‌ها و وسايل الكترونيكي گرفته كه در محل كار و خانه با ما همپا ميباشند و تمدن يگانه خويش را به جامعه تحميل ساخته‌اند . نشستي صميمي با مهندس هومن بهرامي متخصص برنامه‌ريزي و هوش تصنعي و مصنوعي داشتم كه حرف‌هاي شنيدني برايم داشت . متولد ۱۳۶۵ مدرس و معلم دانشگاه، سرپرست مجموعه رباتيك، رئيس اينترنت تارنما و برنامه نويس مي‌باشد . تا به امروز چندين وركشاپ در اين مقوله براي دوست‌داران هوش مصنوعي گذارده مي باشد . دارنده كسب گردن بند مسابقات ليگ بين المللي شبيه‌سازي دو بعدي فوتبال و بيشمار افتخارات ديگر . با اين كه از جواني به سوي ميانسالي گام بر مي‌دارد، ولي پخته تخصص خود در زمان خود ميباشد . 

طراحي سايت
رايانه ها در جامعه كنوني چه نقشي را از لحاظ فرهنگي دارا هستند؟ رايانه و فناوري اطلاعات نقش مالامال رنگ و چشم‌گيري در معاش امروز آدم دارد، از خانه و آشپزخانه گرفته تا نرم‌افزارها و سيستم‌هاي اداري و حتي صنعت . مي‌توان ذكر كرد معاش بشر مدرن فارغ از رايانه و فناوري اطلاعات غيرممكن شده . براي درك بهتر اين كه حذف رايانه و تكنولوژي‌هاي مربوط به آن چه تاثيري روي زندگي شما داراست فقط و فقط كافي مي باشد گوشي موبايلتان را براي يك روز كنار بگذاريد، آن‌گاه متوجه خواهيد شد كه چقدر به آن متعلق هستيد، بدون محاسبه كردن تلگرام و اينستاگرام در ساعت‌هاي اداري خواهيد فهميد كه چقدر كاركردن در اداره برايمان سخت مي‌باشد . طلاق از دعوا سرگرمي، رايانه در امور اصلي و كاربردي ديگري نيز ما را وابسته به خويش كرده هست . فرض بر اين كه فارغ از رايانه و قابل انعطاف افزارها بتوان كارها يك اداره، شركت يا اين كه دكان را به پيش برد زياد بدور از ذهن مي باشد . 
ترقي تكنولوژي در درحال حاضر حاضر تاثيرات متعددي در فرهنگ ما انسان‌ها گذاشته و ابزارهاي زياد قدرتمندي هم در جهت فرهنگ‌سازي چه در آن‌گاه مثبت، چه منفي به ما ارائه كرده هست . اينترنت سايت‌ها، شبكه‌هاي اجتماعي و نشريه‌هاي ديجيتال نقش بسيار مهمي در فرهنگ‌سازي جامعه امروزه بشري دارااست . نوجوان ها به تيتر بيشترين مشقت سني استفاده كننده از اين تكنولوژي جراحت پذيرترين قشر در جامعه مي باشند . 


ويژگي‌هاي زمان رايانه چيست؟ همان‌طور كه شما با خريد هر وسيله الكترونيكي، دفترچه راهنماي استفاده از آن وسيله را هم دريافت مي‌كنيد، و يا هر جايي كه ميرويد مثل ادارات، كتابخانه‌ها و… ضوابط يگانه خودش را داراست و شما براي بهره خوبتر از آن وسيله يا مكان مي بايست به عبارتي قانون ها را رعايت كنيد، تكنولوژي نيز از اين قضيه مستثنا نيست و براي استعمال صحيح از آن مستمند اين هستيم كه آموزش ببينيم و فرهنگ و تمدن استعمال از آن را ياد بگيريم . متاسفانه در حال حاضر شاهد به كار گيري بي‌رويه و اشتباه از اين تكنولوژي هستيم، ابزاري كه مانند حريق ميتواند بسيار موثر و هم خانمان‌سوز باشد . براي به كارگيري از هر تكنولوژي ابتدا مي بايست فرهنگ و تمدن استفاده از آن را به كاربران يادگرفت تا بتوان از آن استعمال موثر كرد . مقدار استعمال و طرز استفاده و حتي رده سني به كارگيري كننده از تكنولوژي از موارد مهمي مي باشند كه نياز به فرهنگ‌سازي دارا هستند . 

طراحي اپليكيشن
تاثير رايانه و تكنولوژي‌هاي آن بر اخلاقيات يك جامعه را چه‌طور مي بينيد؟ يكي از مشكل‌ها دوره ما، اعتياد به تكنولوژي ميباشد كه نمونه‌هاي اعتياد به تكنولوژي و شبكه‌هاي اجتماعي را به وفور در ميان اطرافيانمان مشاهده ميكنيم و خودمان هم دچار آن شده‌ايم، البته حتي خودمان از اين قضيه بي‌اطلاعيم، كافي ميباشد مجموع زمان‌هايي كه در ارتفاع روز وقتمان را به شبكه‌هاي اجتماعي اختصاص مي دهيم بررسي كنيم، به طور قطع از نتيجه آن شگفت‌زده خوا‌هيم شد . همانگونه كه با به كارگيري از شبكه‌هاي اجتماعي و سايت‌ها و… مي‌توانيد خيلي سرعت بالا مورد موضوع علاقه خويش را پيدا و در رابطه آن مطالب جذاب ياد بگيريد و يا اطلاعاتمان را خيلي سريع و سهل وآسان دربين دوستانمان و يا اين كه چه بسا افراد ديگر به اشتراك بگذاريم، همانگونه نيز مي‌گردد به راحتي شايعه‌اي ايجاد و آن را انتشار كرد . در پيشين نه چندان به دور همگي ما شاهد هجوم ها يوزرها ايراني شبكه‌هاي اجتماعي در فيس‌بوك و اينستاگرام به ستاره‌هاي بين المللي ورزشي و سينمايي بوده‌ايم كه اما كماكان نيز شاهد اين فعاليت ناپسند در كشورمان هستيم و متاسفانه با به كار گيري از لفظ ها ركيك و دور از شان يك تمدن سه هزار ساله و اسم ايران زمين رده اجتماعي كل مردمان ايران را زير سوال مي‌برند . در صورتي كه مي‌توان از اين محيط به وجود آمده براي به نمايش درآوردن فرهنگ غني جمهوري اسلامي ايران و معرفي آن به بقيه مردمان دنيا استفاده كرد . به چهره كلي مي بايست به خاطره داشته باشيم تكنولوژي به وجود آمده تا در خدمت ما باشد خير اين كه ما در خدمت وي باشيم . 


نقش رايانه در تفكر بچه چيست؟ بازي‌هاي كامپيوتري در اين مدت بيشترين نقش را در سرگرمي خردسالان ايفا مي‌كنند، از آنجايي كه زندگي مدرن ما به سمت آپارتمان نشيني سوق داده مي‌گردد و ديگر فضايي براي بازي كودكانمان باقي نخواهد ماند و از سويي ديگر بخاطر درگيري و دغدغه‌هاي والدين، خردسالان نياز به سرگرمي خود را از شيوه بازي‌هاي رايانه‌اي ارضا مي‌كنند . بخش اعظم اين بازي‌ها براي جذب مخاطب، داراي صحنه‌هاي مضاعف وحشيانه و بعضي غيرمرتبط از حيث موقعيت سني براي خردسال ها هستند، اين بازي‌ها باعث ساخت شم هم‌ذات پنداري در بچه گرديده و بچه سعي در تقليد از اخلاق شخصيت مهم بازي خواهد كرد، كه نتيجه آن پرخاشگري در كودك خواهد بود، از آن‌جا كه اين بازي‌ها اكثرا در كشورهايي توليد مي شوند كه با ما مسافت فرهنگي بخش اعظمي دارند، لذا اين اختلاف سبب ساز ساخت اختلال درتربيت و فرهنگ و تمدن كودك ها مي شود . سرمايه‌گذاري در مورد ايجاد بازي‌هاي رايانه‌اي بومي و مناسب فرهنگ وتمدن ايراني مي‌تواند دوچندان رويكرد گشا باشد و از سوي ديگر توجه والدين در هنگام انتخاب بازي براي فرزندان و توجه به مقام سني بازي از كارداران زياد كليدي خواهد بود تا به اين وسيله از زخم ديدن خردسال ها تا حد قابليت و امكان پرهيز كنيم . 


از منظر شما معاش الكترونيك يعني چه؟ اين روز ها كلمه و واژه “الكترونيك” واژه زياد پركاربردي شده است، اين واژه را در كنار خيلي از كلمه ها شنيده‌ايم: تجارت الكترونيك، بانكداري الكترونيك، شهروند الكترونيك، شهرالكترونيك و دولت الكترونيك و … امروزه بخش اعظمي از خدمات و سرويس‌هاي بخش دولتي و سري به چهره اينترنتي ارائه ميگردند و در آينده‌اي خير چندان به دور اغلب اين خدمات صرفا به روش الكترونيك در دسترس عموم قرار خواهد گرفت . در قبلي نه چندان به دور براي پرداخت يك قبض يا برداشت مبلغي اگر‌چه قليل از اكانت فردي نياز بود در ساعات اداري در صف بانك ساعتها وقت بگذرانيد، البته امروزه با استعمال كردن از سرويس ها الكترونيك شما به راحتي از شيوه كامپيوتر شخصي يا اين كه موبايل و تبلت شخصي خود فارغ از اتلاف وقت در صف‌هاي بانكي و اداري در كسري از ثانيه مي توانيد از اكانت خويش پول جابجا فرماييد قبوض خويش را پرداخت فرماييد و حتي استعلام سابقه بيمه خود را از كمپاني مربوطه دريافت كنيد . بنابراين مهارت‌هاي شهروند الكترونيك بيش از هر چيز براي حضور مؤثر شخص در جامعه و حفظ دستمزد شهروندي موضوع نياز هست . براساس استاندارد، شهروند الكترونيك كسي مي‌باشد كه از دست كم علم اضطراري درباره مفاهيم اساس فناوري اطلاعات و ارتباطات برخوردار است، بضاعت و توان برقراري رابطه با وب و ارسال و اخذ پيام‌هاي الكترونيكي از روش پست الكترونيك (ايميل) را دارااست و همچنين اطلاعات، خدمات و كالاهاي زمينه نياز خويش را از طريق اينترنت جستجو مي‌نمايد و يا به ابلاغ واضح‌تر شهروند الكترونيك كسي مي‌باشد كه از بضاعت و توان لازم براي كار با رايانه برخوردار باشد و بتواند در امور روزانه معاش خود از قبيل برقراري ارتباط با ديگران، خريد و فروش، تعاملات بانكي، استخدام، مسافرت، تفريح، درمان و… از رايانه به كارگيري نمايد . 


مقام هوش تصنعي و مصنوعي در جامعه چيست؟ به فيس كلي هوش مصنوعي به تيتر يك دانش جوان در دنيا شناخته مي‌شود، به خصوص در جمهوري اسلامي ايران اين علم مضاعف برنا است و احتمال دارد خيلي از افراد جامعه به ميزان كافي با آن آشنا نباشند . هوش تصنعي و مصنوعي همان گونه كه از اسم آن هم پيداست قصد در شبيه‌سازي، اقتدار درك و تصميم‌گيري يا اين كه به عبارتي هوش آدم دارد، در اين علم ما در شرايط ايده آل به دنبال ماشيني هستيم كه بتواند مانند بشر اقتدار تصميم‌گيري و يادگيري داشته باشد . از پاراگراف استفاده‌هاي اين علم در محفظه دور و اطراف ما مي‌توان به سيستم‌هاي كنترل سرعت و جريمه مداد ارشادوراهنمايي و رانندگي كه به وسيله دوربين‌هاي مستقر شده در سطح شهر انجام ميگردد اشاره نمود، از ديگر كاربردهاي در دسترس هوش مصنوعي به بازي‌هاي رايانه‌اي و كنسول‌هاي آنان و گوشي‌هاي هوشمند مي‌توان اشاره كرد، مانند پلي استيشن و ايكس باكس . با فرآيند پيش‌رو هوش تصنعي و مصنوعي نقش پر رنگ تري در صنعت، ترابري شهري و حتي سيستم‌هاي مشاور و خدماتي در معاش بشر امروز بازي خواهد كرد . 


نقش رايانه در يادگرفتن چيست؟ و شما چگونه از اين دستور در مجموعه خويش استعمال نموده ايد؟ يكي از كاربردهاي فراوان مفيد تكنولوژي و رايانه به كارگيري از آن در دستور آموزش مي‌باشد، با بهره‌گيري از تلفن‌هاي هوشمند و رايانه‌ها شما به راحتي قادر خواهيد بود مطلب زمينه نياز خود را در اينترنت كاوش فرماييد و به صورت متن، فيلم و تصوير‌هاي اينفوگرافي از اطلاعات موردنظر بهرمند شويد . فراوان خرسندم كه اينجانب نيز به نوبه خود به عنوان مدير گروه تجربه‌كده توانسته‌ام اگر‌چه گامي كوچك در بالا بردن سطح علمي هموطنان عزيزم برداشته باشم . بسياري از هم‌وطنان عزيز ما در مناطقي بدور افتاده و محروم از سرويس ها آموزشي بي‌بهره هستند، در صورتي كه به كار گيري از آموزش و يادگيري حق تمام مردمان ميباشد . با اين انگيزه تيم تجربه‌كده شروع به عمل نموده، و هدف ما جمع‌آوري تجربيات و تخصص‌هاي افراد متخصص در قالب فيلم‌هاي ويدئويي و مقاله ها آموزشي و ارائه اين مطالب از روش وب و وب وبسايت تيم تجربه‌كده مي‌باشد تا به راحتي در اختيار عموم قرار گيرد . با اين راه و روش مي‌توان نيز براي جوانان، دانشجو يان و زنان خانه‌دار ساخت اشتغال نمود، هم تمام اشخاص جامعه را از يادگرفتن اثرگذار بهره‌مند ساخت . 

موضوع:
برچسب‌ها: طراحي سايت، طراحي اپليكيشن،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۱۴:۰۰

تجربه نشان مي دهد كه اينترنت وبسايت هاي كه دارنده جايگاه بالا در ورقه نتايج موتور جستجو مي باشند در بخش اعظم مواقع از همان فرآيند ابتدايي شروع پباده سازي اينترنت سايت ذيل توليد لازم جهت با صرفه سازي موتور جستجو (سئو) براي آن‌ها در لحاظ گرفته مي شود . 
يكي از خدماتي كه سئوكار ارائه مي دهد پباده سازي وب وب سايت با استعمال از تكنولوژي هاي تازه با تحت ساخت واجب جهت باصرفه سازي موتور كاوش مي باشد . در نظر تصاحب كردن معيارهاي سئو در همان مراحل ابتدايي پباده سازي وب تارنما سبب شده كه خيلي از هزينه ها جهت با صرفه سازي كاهش پيدا كرده و در مدت لازم جهت قرار دريافت كردن در مرتبه هاي بالا در كاغذ نتابج موتورهاي جستجو هم صرفه جويي گردد . 
امروزه پباده سازي وب وب سايت با استفاده از تكنولوژي هاي جديد مثل HTML5، CSS3 و فونت هاي وب رخ مي پذيرد . تكنولوژهاي تازه سبب ساز مي شود كه اينترنت سايتها به راحتي در موتورهاي جستجو چشم شوند، از سرعت بالايي در هنگام لود شدن برخوردار باشند و روي پلتفرمهاي متفاوت براحتي بتوانند بار گذاري شوند . 

سئو در مشهد
سئوكار با به كار گيري از قاب چابكدست خويش در مورد پباده سازي وب سايت با استفاده از تكنولوژهاي نو اين قابليت را فراهم آورده است كه بتواند براي مشتريان خويش در حوزه هاي گوناگون كسب و كار شايسته ترين و جالب ترين پباده سازي وب وبسايت را انجام دهد . 
در طراحي اينترنت سايت در راستاي با صرفه سازي موتور جستجو مسائل فني بيشماري دخيل مي باشند كه يك عدد از مهترين آنان كه گوگل توصيه مي نمايد اين مي باشد كه طراحي وب تارنما مي بايست بگونه اي باشد كه بتواند يك سايت روي دستگاه هاي متعدد لحاظ كامپيوتر شخصي، گوشي و تبلت براحتي بار گذاري شود و دارنده ظاهري استفاده كننده پسند باشد و از پباده سازي چند وب وب سايت براي هر كدام از اين دستگاه ها اجتناب شود زيرا در صورتي كه شما يك سري وب وبسايت متعدد براي هر كدام از اين دستگاه ها داشته باشيد ممكن مي‌باشد آنان هر كدام جداگانه مرتبه و لينك و پيوند هايي را بدست آوردند و امتياز رتبه شما تقسيم شود و در مجموع شما نتوانيد به منظور خويش كه قرار دريافت كردن در درجه بالا در برگه نتايج موتور كاوش است، برسيد . بطور كلي مي توان اذعان كرد كه در لحاظ تصاحب كردن معيارهاي باصرفه سازي موتور جستجو در به عبارتي اوايل طراحي اينترنت وبسايت با استعمال از تكنولوژي هاي نو دارنده فوايد زير است: سبب ساز كاهش هزينه ها و صرفي جويي در زمان جهت قرار به چنگ آوردن در رتبه هاي بالاي موتور هاي جستجو خواهد بود . با دقت به در حيث گرفتن پايين توليد حتمي جهت معيارهاي بهينه سازي موتور جستجو در به عبارتي اولِ طراحي وب سايت، تغييرات در آينده خيلي كاهش پيدا خواهد كرد كدهاي HTML5 و CSS3 از خوانايي بالايي برخوردار هستند . كدهاي HTML5 و CSS3 دارنده اين قابليت ميباشند كه وبسايت پباده سازي گرديده توسط اين تكنولوژها براحتي بتوانند روي دستگاه هاي گوناگون بارگذاري شود و از ظاهري زيبا برخوردار باشند . HTML5 و CSS3 داراي امكاناتي هستند كه بتوانند تصاوير و فيلم ها را به شايسته ترين كيفيت و با سرعت بالا نمايش دهند . تكنولوژي هاي تازه داراي اين قابليت و امكان مي‌باشند كه شما بتوانيد كنترل بيشتري روي رنگهاي داخل وب سايت داشته باشيد و در فيض بتوانيد سايت هاي زيبايي را طراحي كند كه كاربر پسند باشد . 

موضوع:
برچسب‌ها: سئو در مشهد،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۲۶:۴۹

به اعتنا به پيشنهاد دپارتمان تصويب دامنه و هاستينگ خويش خدمات تصويب يك دامنه به ياور هاستينگ 100 مگابايتي را براي همگي پكيج هاي طراحي وبسايت به چهره رايگان انجام مي دهد . انجام اين تصميم به مراد رفاه حالا مشتريان و رقابت با بقيه كمپاني هاي طراحي وب بوده هست . داركوب تلاش داراست سرويس ها طراحي اينترنت تارنما خود را با بيشينه و كمينه ي دما كيفيت و پايين ترين هزينه ممكن ارائه كنيد تا از اين نحوه ضمن جلب رضايت مشتريان و رونق كسب و فعاليت خود تاثير مثبتي در ديجيتالي شدن كسب و كار كمپاني ها در ايران عزيز داشته باشد كه در نهايت منجر به رونق بخش اعظم اقتصادي كشور مي گردد . 
سئو در مشهد

سرويس ها طراحي وب سايت داركوب در سه پكيج پيش فرض نخستين ، استاندارد و توسعه يافته ارائه مي گردد كه در پكيج اول ثبت دامنه و هاستينگ انجام مي گردد و يك تارنما سواي درج اطلاعات و همپا با يادگرفتن پنل كاربري، امن سازي وب وبسايت و يك سال پشتيباني ارائه مي گردد كه در اين پكيج كارفرما با دقت به آموزشي كه در دفتر كار داركوب مي بيند توانا خواهد بود مطالب و تصاوير وب سايت خويش را بارگذاري كنيد . در در اختيار گرفتن پانل مدير قابليت و امكان تغيير منوها و زيرمنوهاي اينترنت تارنما نيز وجود داراست . در پكيج استاندارد صاحب كار مطالب وب وب سايت خويش را به رخ تايپ و ترجمه گرديده در اختيار داركوب قرار مي دهد و داركوب مطالب درون اينترنت تارنما را بار گذاري مي كند . در پكيج توسعه يافته علاوه بر درج مطالب اينترنت وب سايت عمليات سئو و با صرفه سازي بر روي اينترنت وبسايت انجام مي گردد و سايت براي كلمه ها با اهميت داراي ربط به زمينه فعاليت شركت كاغذ اوليه گوگل نمايش داده مي شود . پباده سازي وبسايت به صورت نخستين يك هفته و به صورت استاندارد معمولا به فيس دو هفته مقطع خواهد برد . سناريو اينترنت وب سايت كاغذ اوليه گوگل ممكن ميباشد در حدود 60 روز كاري دوران غالب شود . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۲۵:۳۷

اين نكات آخري و حياتي شماست: زماني استارت مي كنيد، لزوم ندارد متخصص در مسئله خويش باشيد . طراحي سايت در مشهد
شما ممكن است پروژه هايي بگيريد كه مطمئن نيستيد كه چطور مي خواهيد پايان دهيد . در صورتيكه اينطور است، در صورتي‌كه شما 100٪ اطمينان از طرز تكميل پروژه نداريد . . . 
به مشتري خود يك ايده واقع بينانه از زماني كه مي خواهيد پروژه را تحويل بدهيد بگوييد . 
در حالتي كه دوران را بيشتر از آنچه كه مي شود بگوييد خوب تر مي‌باشد تا اين كه زودتر بگوييد و سر موقع تحويل نداده باشيد . 
فيض گيري: صادقانه بيان كنم . پباده سازي وب سايت فري لند عمل معمولي اي نمي باشد و اين كار رنج مي باشد . 
ولي جايزه آن 100 برابر عمده از اين كار طاقت فرسا مي باشد . 
مدام اين 3 اصل راهنما را نگهداري كنيد: كار خود را ميانه آن رها نكنيد . عجله نكنيد تامل نكنيد يك مشتري خوبتر از آن يكي مي باشد يا برعكس تا جايي كه مي توانيد و مدام نيز تجربه مي كنيد، هميشه يك كاررا به خوبي انجام دهيد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۲۲:۴۵

در اين مطلب سعي دارين در مورد بهترين روش هاي سئو براي دامنه خاص صحبت كنيم.

براي به حداكثر رساندن ترافيك مربوط به موتور جستجوگر يا بهينه سازي موتورهاي جستجو ، مهم است كه هر يك از عناصر زير را در ذهن داشته باشيد.

سئو در مشهد

 

 1. نام دامنه خود را به ياد ماندني كنيد

براي نام دامنه اي كه كوتاه باشد، آسان به ياد بسپارند، آسان تايپ شود و گفتن آن آسان باشد، تلاش كنيد. اين كار براي تبليغات دهان به دهان بسيار ارزشمند است زيرا بازديدكنندگان بايد مستقيما از دامنه شما بازديد كنند، همچنين براي پردازش روان نيز مهم است. يك پردازش روان، مفهومي است كه ما آن را به ياد مي آوريم و ارتباطات مثبت بيشتري با چيزهايي دارد كه ما به راحتي مي توانيم بگوئيم و به راحتي در مورد آن فكر كنيم. بنابراين، از نام دامنه كه شامل اعداد و يا ديگر كاراكترهاي غير استاندارد است، در آن از املاي غيرعادي استفاده شده و يا بيش از 15 كلمه و غيره مي باشد، اجتناب كنيد.

به دليل وابستگي موتورهاي جستجوگر به قابليت دسترسي و قابليت استفاده به عنوان يك عامل رتبه بندي، دامنه ساده تر (و يا URL) براي خواندن توسط انسان ها، براي موتورهاي جستجو نيز بهترين انتخاب است.

 

 1. تا هنگامي كه قابل درك باشد، از كلمات كليدي عريض استفاده كنيد

اگر شما مي توانيد از يك كلمه كليدي كه به شما كمك مي كند تا كسب و كار خود را با آن مشخص كنيد در حالي كه نام دامنه شما همچنان جذاب، منحصر به فرد و brand-friendly است، استفاده كنيد، به دنيال استفاده از كلمات كليدي در دامنه خود باشيد. اما از نام دامنه اي كه ممكن است به عنوان "غني شده با كلمه كليدي" و يا "هدفمند سازي شده با كلمه كليدي" (مانند best -pancake-pans-for-pancakes.com و يا senior-eldercare-retirement-home-finder.com) در نظر گرفته شود، دوري كنيد. ما قبلا به اين مطلب اشاره كرده ايم، اما لازم به ذكر مجدد است كه: در حالي كه اين نوع از نام دامنه بعنوان يك عامل رتبه بندي استفاده مي شود، تمايل آنها در ارتباط با محتواي با كيفيت پايين همراه است؛ به اين معني كه جستجوگران (و موتورهاي جستجو) ممكن است اكنون به نام دامنه شما كه با كلمات كليدي پر شده با يك ديد منفي نگاه كنند.

علاوه بر اين، در سال هاي اخير گوگل تغييراتي را ايجاد كرده است كه سايت هايي كه با دامنه هاي غني از كلمات كليدي هستند را به عنوان سايت هايي با كيفيت بالا نمي شناسد. بودن كلمه كليدي در دامنه شما هنوز هم مفيد خواهد بود، اما همچنين مي تواند منجر به بررسي دقيق تر و داشتن تاثير منفي در رتبه بندي موتورهاي جستجو شود، بنابراين اين كار را با دقت مورد توجه قرار دهيد.

 1. در صورت امكان از خط ربط استفاده نكنيد

اگر نام دامنه شما شامل دو كلمه (مانند www.examplesite.com) است، ممكن است بخواهيد كلمات را با يك خط براي خواندن بهتر جدا كنيد: www.example-site.com. اما در نظر داشته باشيد كه استفاده از خطوط ربط نيز به شدت با رفتار هرزنامه ارتباط دارد و خوانايي و يادآوري نام دامنه شما را كاهش مي دهد. به همين دليل، به طور كلي، نبايد از بيش از يك خط ربط (اگر نياز باشد مورد استفاده قرار گيرد) استفاده شود.

 1. اجتناب از دامنه هاي سطح بالا غير .com (TLDs)

هنگامي كه يك وب مستر نام دامنه اي را ثبت مي كند، اغلب آنها گزينه اي براي خريد TLD هاي اضافي را دارند. براي به حداكثر رساندن ترافيك مستقيم به يك دامنه، تعصب به خريد TLD،  .com را بيشتر از سايرين داشته باشيد. اگر TLD .com  دامنه براي نام دامنه اي كه مي خواهيد آن را خريداري كنيد در دسترس نبود، Rand به شما توصيه مي كند كه به سمت خريد دامنه هاي .net، .co و يا يك دامنه شناخته شده در ccTLD به عنوان جايگزين برويد.

علاوه بر اين، توصيه نمي شود كه مديران وب سايت آگاه به سئو به سمت خريد TLD هاي با كيفيت پايين مانند .biz، .info، .ws، .name و غيره به منظور افزايش ترافيك بروند. اين به اين دليل است كه آنها كمتر شناخته شده هستند، اين TLD ها به طور قابل توجهي از دامنه هاي شناخته شده ترافيك كمتري را دريافت مي كنند و همچنين ممكن است بيشتر با رفتارهاي هرزنامه اي در ارتباط باشند.

 1. توجه كردن به زير پوشه ها / زير فهرست ها بيش از زير دامنه ها

موتورهاي جستجو معيار هاي مختلفي را براي دامنه ها حفظ مي كنند تا اينكه بخواهند آنها را بر روي زير دامنه ها انجام دهند، پس حتي اگر گوگل خود اين موضوع را اعلام كرده است - از ديدگاه رتبه بندي – با محتواي موجود در زير دامنه ها و زير فهرست ها تقريبا به طور مساوي رفتار مي شود، همچنين توصيه مي شود كه وبسايت ها لينك دهي به محتواي عالي خود مانند وبلاگ ها را در زير پوشه ها به جاي زير دامنه قرار دهند (به عنوان مثال www.example.com/blog/ به جاي blog.example.com).

استثنا هاي قابل توجه اين مورد مربوط به وب سايت هايي با زبان خاص هستند. (به عنوان مثال، en.example.com براي نسخه انگليسي وب سايت).

 1. بيش از حد به سن دامنه توجه نكنيد

مفهوم اينكه سن دامنه (يعني دامنه چه مدتي ثبت شده است) عامل مهمي در رتبه بندي سئو است يك افسانه است. هنگامي كه درباره طول دوره ثبت نام دامنه سوال شد، مت كاتز گوگل گفت: "از نظر من، هيچ موتور جستجو تا به حال تاييد نكرده است كه آنها از طول ثبت نام دامنه به عنوان يك عامل در نمره دهي استفاده مي كنند. اگر يك شركت ادعا مي كند كه اين عامل يك عامل مهم است شما را قطعا گمراه كرده است. دلايل اصلي براي تجديد يك دامنه، اگر آن دامنه اصلي شما باشد، اين است كه يا شما قصد داريد آن را براي مدت زمان طولاني نگه داريد، و يا اينكه ترجيح مي دهيد براي افزايش تسهيلات آن را تجديد كنيد، پس بنابراين براي از بين رفتن دامنه خود استرسي نداشته باشيد. "

چيزهايي كه براي گوگل اهميت دارد (هرچند به لحاظ درجه بندي متفاوت باشد) چيزهايي مانند اين است كه چقدر از زماني كه سايت شما براي اولين بار خزيده شده گذشته است و يا از زمان ثبت اولين لينك ورودي چقدر زمان سپري شده است. با اين حال، مت كاتز اطمينان مي دهد كه "تفاوت بين دامنه اي كه شش ماه و يك ساله از عمر آن مي گذرد، واقعا بزرگ نيست."

 1. حركت دامنه

اگر يك وب مستر نياز به انتقال يك دامنه به دامنه ديگري را داشته باشد، عوامل متعددي براي بررسي اين موضوع وجود دارد، از جمله تنظيم تغيير مسيرها به صورت صفحه به صفحه، به طوري كه زير پوشه ها و صفحات محتواي عميق آن به زير پوشه هاي مربوطه و صفحات محتوا عميق در دامنه جديد هدايت شوند. سئو كننده ها بايد از تغيير مسير همه صفحات از يك دامنه به صفحه اصلي در دامنه ديگر اجتناب كنند.

تيم راياپردازش متخصص در بهينه سازي سايت و سئو در مشهد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۱۵:۰۵

تصور كنيد كه يك كالاي چرم طبيعي زيبا را كه اصولا قيمت بالايي دارد ( مثل كيف اداري) خريده ايد يا هديه گرفته‎ايد. اگر مثل كيف پول و مدارك  يا كيف دوشي مورد استفاده روزمره شما نباشد، آن را در گوشه‎ي امني از كمد خود قرار مي‎دهيد و شايد هم پس از مدتي استفاده به دست فراموشي مي‎سپاريد. تصور كنيد بعد از مدت‎ها، زماني كه آن را دوباره مي‎يابيد، مي‎بينيد خشك شده و ترك خورده است. لحظۀ غم انگيزي خواهد بود! ما به شما خواهيم گفت كه چگونه اين تجربه ناراحت كننده را پشت سر بگذاريد.

اما پيش از هرچيز توصيه مي كنيم مقالات مراقبت خانگي و ساده از كالاي چرم طبيعي و چند دقيقه تا يادگيري روش هاي مراقبت از چرم نبوك و جير را بخوانيد. هميشه پيشگيري بهتر از درمان است.

علت ترك خوردن چرم طبيعي

در ابتدا بهتر است بدانيم كه دليل ترك خوردن چرم چيست. با نگاهي ميكروسكوپي به چرم، متوجه خواهيد شد كه اين ماده‎ي ارزشمند از الياف بسيار ريزي تشكيل شده كه به شكلي پيچيده در يكديگر تنيده شده‎اند. اين الياف در سطح چرم متراكم‎تر بوده و هر چه پائين‎تر برويد از تراكم آن كاسته مي‎شود.

از آن جا كه چرم در واقع بخشي از بدن يك موجود زنده بوده، به طور مداوم با مواد روغني تغذيه مي‎شده است. حال، با توجه به اين كه ديگر قسمتي از يك ارگانيزم زنده نيست، اين مواد روغني مغذي را نيز دريافت نمي‎كند. بنابراين، الياف در هم بافته شده‎ي آن با هر حركتي به يكديگر سائيده مي‎شوند و به مرور زمان خشك و خراشيده مي‎گردند.

براي جلوگيري از اين اتفاق، لازم است تا چرم به صورت مداوم تميز و روغن كاري شود تا الياف آن نرم و قابل انعطاف باقي مانده و صدمه نبينند. در صورتي كه براي نگه داري چرم از واكس و مواد روغني لازم استفاده نكنيد، محصول چرمي شما به مرور زمان آسيب ديده و ترك خواهد خورد. همينطور اگر چرم را در معرض تابش مستقيم نور خورشيد و يا در مجاورت منبع گرمازاي ديگري قرار دهيد هم همين اتفاق خواهد افتاد. نور خورشيد داراي اشعه‎ي ماوراي بنفش است كه موجب ايجاد شكستگي در سطح مولكولي چرم شده و در واقع آن را دچار پيري زودرس مي‎كند. بنابراين، توجه داشته باشيد كه در صورت عدم استفاده از يك كالاي چرمي آن را در معرض تابش خورشيد قرار ندهيد و يا سطح آن را كاملاً بپوشانيد. و نكته آخر اينكه در تركيبات برخي از واكسها و روغن هاي نگه دارنده چرم مواد ضد آفتاب وجود دارد و در صورتي كه كالاي چرمي شما به صورت مداوم در معرض آفتاب قرار دارد استفاده از اين مواد موثر خواهد بود .

چگونه ترك محصولات چرم طبيعي را ترميم كنيم؟

در مورد ترميم ترك ايجاد شده بر روي چرم، نظرات متفاوتي وجود دارد. واقعيت اين است كه الياف چرم پس از ترك خوردن ديگر نمي‎توانند كاملا به حالت اول برگشته و ترميم شوند. موضوع اين است كه تنها كار ممكن پر كردن حد فاصل ترك‎هاي ايجاد شده را با ماده‎اي مناسب است. انجام اين كار موجب مي‎شود كه الياف سالم اطراف ترك‎ها نيز تقويت شده و باقي قسمت‎هاي چرم سالم بماند.

استفاده از اين روش، موجب مي‎شود كه كالاي چرمي شما از دوام و عمر بيش‎تري برخوردار گردد.

در صورتي كه ترك‎ها يا بريدگي‎ها عميق تر باشند، لازم است تا از موادي غني‎تر و روغني‎تر استفاده كنيد.

مواد ترميم كننده‎ي مخصوص چرم به گونه‎اي طراحي شده‎اند كه به خوبي جذب چرم شده و تاثيري طبيعي بر روي آن داشته باشند. امروزه، اين مواد در بازار موجود بوده و در دسترس همگان هستند. لازم به ذكر است كه محصولات ترميم كننده‎ي چرم داراي انواع مختلفي بوده و بسته به عمق آسيب ديدگي مي‎توانند مورد استفاده قرار بگيرند.

مراحل ترميم:

 1. تميز كردن چرم:

بهتر است ابتدا ماده‎ي تميز كننده‎ي مخصوص چرم را بر روي بخش كوچكي از آن آزمايش نمائيد. لازم است روند تميز كردن چرم با ملايمت كامل انجام شود تا از بروز هر گونه آسيبي جلوگيري گردد. تميز كردن چرم، كمك مي‎كند تا لايه‎هاي گرد و غبار از روي كالاي شما پاك شده و لكه‎ها از آن زدوده شوند. عدم رسيدگي به چرم موجب مي‎شود كه سطح آن به تدريج خشك و شكننده گردد و آلودگي و گرد و غبار در تمام منافذ چرم رسوخ كند كه علاوه بر ايجاد ظاهري ناخوشايند به سلامت آن نيز آسيب مي‎زند.

ترك خوردن چرم طبيعي ؛ روش هاي پيشگيري و ترميم
 1. استفاده از مواد ترميم كننده:

مواد ترميم كننده‎ي چرم را با انگشت يا با استفاده از يك اسفنج نرم به محل صدمه ديده بماليد. لازم است دقت نموده و اين كار را با حوصله و ظرافت كافي انجام دهيد. ممكن است چرم به دليل آسيب و خشكي زياد، اين مواد را به سرعت جذب نمايد. بنابراين، شايد لازم باشد كه اين كار را چند بار تكرار كنيد. پس از اطمينان از كامل شدن روند مزبور، لازم است محل ترميم شده را كاملاً صاف و يكدست كنيد تا با چرم‎هاي اطراف خود، تضاد قابل توجهي نداشته و طبيعي به نظر برسد.

ترك خوردن چرم طبيعي ؛ روش هاي پيشگيري و ترميم
 1. تكرار كنيد:

پس از مدتي مي‎توانيد دوباره اين كار را تكرار نمائيد. با توجه به غلظت قابل توجه مواد ترميم كننده‎ي چرم، نمي‎توان آن را بر روي تمام سطح چرم استفاده نمود. پس از پايان روند ترميم و خشك شدن مواد، مي‎توانيد با استفاده از يك واكس معمولي، سطح چرم خود را جلا دهيد. با اين كار مي‎توانيد خشكي چرم را از بين برده و عمر آن را طولاني‎تر نمائيد. روند واكس زدن را تا جايي ادامه دهيد كه چرم ديگر آن را جذب نكرده و طبيعي جلوه كند.

توصيه هميشگي ما همان جمله معروف است: پيشگيري بهتر از درمان! سعي كنيد با مراقبت هاي ساده و دائمي از كالاي چرم، مانع ترك خوردگي و آسيب جدي به آن شويد. به اين ترتيب مي توانيد تا مدتها با خيال راحت از مزيت ماندگاري محصولات چرم طبيعي و ظاهر فوق العاده آن بهره ببريد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۰۵:۳۱

در اين مطلب سعي داريم در مورد انواع مختلف فست فود ها نصب و راه اندازي فست فود وتجهيزات فست فود اطلاعاتي را براي شما بيان نماييم

فست فود را مي توان غذايي سريع، آسان و كم هزينه براي يك وعده غذايي خانواده به شمار آورد. با توجه به تبليغات و فرهنگ سازي هاي اخير در مورد ارزش مواد غذايي، بسياري از فست فودها در كنار غذاهاي معمول خود، غذاهاي سالم را نيز در منوي خود قرار داده اند. غالب فست فودها غذاهاي شناخته شده اي براي مردم هستند كه با به كار بردن تجهيزات خاص، زمان آماده كردن آن ها كوتاه تر شده و كم هزينه تر تهيه مي شوند.

 

 

در اين مطلب سعي داريم در مورد انواع مختلف فست فود ها نصب و راه اندازي فست فود وتجهيزات فست فود اطلاعاتي را براي شما بيان نماييم

فست فود را مي توان غذايي سريع، آسان و كم هزينه براي يك وعده غذايي خانواده به شمار آورد. با توجه به تبليغات و فرهنگ سازي هاي اخير در مورد ارزش مواد غذايي، بسياري از فست فودها در كنار غذاهاي معمول خود، غذاهاي سالم را نيز در منوي خود قرار داده اند. غالب فست فودها غذاهاي شناخته شده اي براي مردم هستند كه با به كار بردن تجهيزات خاص، زمان آماده كردن آن ها كوتاه تر شده و كم هزينه تر تهيه مي شوند.

سبك آمريكايي فست فودها

فست فودهاي آمريكايي در سراسر دنيا شناخته شده هستند. برندهاي شناخته شده اي مانند مكدونالد، ساب وي و برگر كينگ بهترين و با كيفيت ترين فست فودها را با قيمتي مناسب عرضه مي كنند. بيشت رين تنوع آن ها در زمينه همبرگر است، كه تركيبي از گوشت، پنير، پيازو كمي ترشي است كه معمولا همراه با سيب زميني سرخ شده به مشتري عرضه مي شود. تفاوتي كعه برند ساب وي با سايرين دارد اين است كه بيش تر تمركز خود را بر انواع ساندويچ قرار داده است و مشتري مي تواند نحوه تهيه ساندويچ خود را انتخاب نمايد.

سبك ايتاليايي فست فودها

بزرگترين و شناخته شده ترين برند فست فود ايتاليايي پيتزا هات است. اين برند تنها پيتزا به مشتريان عرضه نمي كند بلكه داراي منوي متنوعي از پاستاها و سالادها است. پيتزا هات انواع بسيار مختلفي از پيتزا، پاستا و سالاد را به مشتريان عرضه مي كند كه پاسخگوي سليقه طيف وسيعي از مردم است. پيتزا هات زير مجموعه Yum!Brands است كه در سراسر دنيا بسيار شناخته شده است.

سبك مكزيكي فست فودها

تاكو بل، نام شناخته شده ديگري در فست فود است كه زير مجموعه Yum!Brands است و به ارائه انواع فست فود مكزيكي مي پردازد. تاكو بل  در آمريكا بيش از 580 شعبه دارد كه فست فودهاي مكزيكي را مانند تاكو، بوريتو، فاهيتا و اِنچيلادا را به مشتريان علاقه مند به فست فود مكزيكي ارائه مي كند. اين برند از فست فودها سعي دارند تا با استفاده از مواد سالم و تازه كه از مزرعه هاي مخصوص به خود آن ها تهيه مي شود، غذاهايي سالم در اختيار مشتريان بگذارد.

سبك آسيايي فست فودها

فست فودهاي آسيايي از نظر سالم بودن غذا در آخر ليست قرار دارند، چرا كه اكثر آن ها غذاهايي هستند كه در روغن سرخ مي شوند. اكثر غذاهايي كه در فست فودهاي آسيايي تهيه مي شوند حاوي منوسديم گاوتامات (MSG) هستند. يك افزودني كه براي دادن عطر و طعم بهتر به غذا افزوده مي شود. پاندا اكسپرس يكي از بزرگترين فست فودهاي چيني در آمريكاست كه بيش از 1000 شعبه در اين كشور دارد.

شما ميتوانيد جهت راه اندازي فست فود يا خريد و نصب تجهيزات فست فود با مجموعه ايران اچ اف سي در ارتباط باشيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ]