تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
چرا PHP ؟ معرفي مطالب جالب با لينك منبع
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۶:۳۵

بيش از 70 درصد وب‌سايت‌هاي جانور در دنيا، با زبان php بسط داده‌شده‌اند . از طرفي، شركت‌هاي فراوان بزرگي مانند فيسبوك، اسلك، ويكيپديا و … نيز، محصولات خود را با استفاده از اين زبان، بسط داده‌اند . همينطور از ميلاد php (پي‌اچ‌پي)، 23 سال مي‌گذرد و اين لهجه به طور كامل به بلوغ رسيده مي باشد و ابزار‌هاي فراوان بي نقص و پايداري يار با اين لهجه گسترش داده شده‌اند كه برنامه نويسي با اين گويش را فراوان ساده و سرعت بالا مي‌كنند . 
طراحي سايت در مشهد
چرا لاراول؟ 

بسياري از برنامه‌نويسان اعتقاد و باور داشتند كه قابليت توسعه‌ي وب‌‌اپليكيشن‌هاي مدرن و دارنده كيفيت كد بالا با پي اچ پي، ممكن نمي باشد . لاراول با بهره‌گيري از مفاهيم تعدادي فريم‌ورك وب، مجموعه‌اي از ابزارهايي بسط داد كه به برنامه نويسان امداد مي كند تا برنامه‌هاي با كيفيتي را با رنج دوچندان مقداري توسعه و گسترش دهند . همچنين به اين عامل كه لاراول، محبوب‌ترين فريم‌ورك زبان پي اچ پي است، جامعه‌ي مضاعف متعددي از برنامه‌نويسان، به بسط با اين فريم‌ورك مي‌پردازند و از اين رو، مقالات، كتب و ويديو‌هاي فراواني در زمينه لاراول وجود دارااست و سوالاتي كه حين عمل با اين فريم ورك براي‌تان پيش مي‌آيد، با احتمال بسيار بالاي جوابش در اينترنت جان دار مي‌باشد . از سوي ديگر، اكثر وب‌‌سايت‌هاي تعالي و متوسطي كه در جمهوري اسلامي ايران وجود دارند، به زبان پي اچ پي (بخش‌هايي از وب‌سايت‌هاي باميلو، ديجي‌كالا، اسنپ‌فود و …) و فريم‌ورك لاراول (اسنپ، جابينجا، ايوند و … .) بسط داده شده‌اند و با فراگيري اين لهجه و فريم‌ورك، مي‌توان به سادگي وارد بازار كار، در كشور‌ايران شد . 

طراحي اپليكيشن در مشهد


دوره‌ي لاراول مكتب پلاس : هر فريم‌وركي را مي‌توان از جهات متعدد محاسبه كرد و به آموزش آن پرداخت . در اين دوره، تلاش گرديده تا كاربردي‌ترين مفاهيم برنامه‌نويسي سمت سرور، به زباني ساده، بيان شود و بيشتر مفاهيم كاربردي فريم‌ورك لاراول، با مثال‌هاي حقيقي نظارت شوند . همينطور با تمرين‌هاي فراواني كه در ارتفاع عصر انجام خواهيد داد، به فهم و شعور عميقي از مفاهيم برنامه‌نويسي سمت سرور و فريم‌ورك لاراول خواهيد رسيد . در اين دوره، يك وب‌سايت درج آگهي (مشابه ديوار) و يك سامانه‌ي كتابخانه‌ي آنلاين را پياده سازي خواهيد كرد . 


طول دوره: براي گذراندن و تكميل دوره، حدود 100 ساعت بازه زماني نياز است . از اين رو پس از ثبت نام، درس به مدت 14هفته به طور كامل در دسترس شما قرار خواهد داشت و پس از اين زمان تنها به ويديوها دسترسي خواهيد داشت و پروژه‌ها اصلاح نخواهند شد . اما در فيس رغبت به اصلاح پروژه‌ها و دريافت گواهي‌نامه پس از اين 14 هفته هم ميتوانيد زمان را به فيس ماهانه تمديد فرماييد . 


پيش­نياز دوره: براي گذراندن و تكميل اين عصر آشنايي با يكي از زبان‌هاي برنامه نويسي ضروري مي‌باشد . 


پروژه‌هاي اين دوره: در اين دوره يك وب‌سايت انتشار اطلاع رساني و همينطور يك وب‌سايت انتقاد و تحليل كتاب (مانند goodreads) را پياده سازي خواهيد كرد . 


دست كم نمره قبولي براي گذراندن دوره فراگيري برنامه نويسي وب با زبان php و فريمورك لاراول 75 مي باشد، اضطراري به ذكر ميباشد انجام تمامي پروژه‌ها براي اتمام زمان الزاميست . 

موضوع:
برچسب‌ها: طراحي سايت، طراحي اپليكيشن،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]