تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
اسناد مايكروسافت از قابليت‌هاي موبايل تاشوي آندرومدا خبر مي‌دهد معرفي مطالب جالب با لينك منبع
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۵۵:۴۸

در اوايل فصل تابستان پيشين خبري مبني بر توقف پروژه تلفن همراه تاشوي مايكروسافت موسوم به « آندرومدا » منتشر شد كه آرزو كاربران علاقمند به اين گجت را بر باد داد . حال ولي مشاهده فولدر هاي داراي ارتباط به اين دستگاه در قالب «بسته گويش سيستم عامل اندرومدا» در مغازه مايكروسافت از ادامه اين پروژه حكايت دارااست . 

سئو در مشهد
بر مبنا حرفه هاي متني مو جود در بسته زبان، دستگاه تاشوي ذكر شده يك تلفن همراه ميباشد و در آن به شماره گير، قابليت و امكان برقراري تماس تلفني، و ضبط مداد مكالمات هم اشاره شده و در ظاهر كمپاني ردموندي در اكنون آزمايش اين سيستم برهان هست . 
در ظاهر تلفن همراه آندرومدا دارنده دو نمايشگر پيش‌رو هم و يك نمايشگر سوم خواهد بود كه با دو توشه ضربه زدن روي آن خاموش مي شود . اين دستگاه منحصربه‌فرد به شخص از نرم افزار هاي پلتفرم عمومي ويندوز پشتيباني خواهد كرد و با توجه به ويژگي ها و قابليت هاي ويژه آن از اپ هاي به محرمانه هم سود خواهد برد . آندرومداموبايل مبتني بر سيستم دليل آندرومدا به كاربر اذن مي دهد با ترسيم شكلي يگانه روي نمايشگر از آن اسكرين شات تهيه نمايد . علاوه بر اين فولدر هاي منتشر شده حاكي از قابليت بازگشايي دستگاه با استفاده از سنسور اثر انگشت و اسكنر عنبيه چشم هستند . ويژگي ديگري كه در اين ورقه ها ارائه شده Productivity نام داراست كه از شيوه آن مي توانايي تلفن همراه را به مانيتوري بزرگتر متصل كرد . 
احتمال دارد امسال شاهد معرفي موبايل تاشوي مايكروسافت نباشيم ولي آزمايش سيستم برهان اين دستگاه حاكي از تمركز متخصص ها مايكروسافت روي پروژه آندرومدا بوده و ممكن است در آينده نزديك خبرهايي بيشتري از آن منتشر خواهد شد . 
دوماه قبلي نيز پتنتي از گجت تاشوي مايكروسافت منتشر شد كه قابليت‌ هاي مخصوص به فردي مثل «ورق زدن» را توضيح مي داد كه از طرز لولاي بين دو نمايشگر ميسر مي شود . 

موضوع:
برچسب‌ها: سئو در مشهد،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]