woolash reviews
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
چرا خريد بك لينك اشتباه است؟ معرفي مطالب جالب با لينك منبع
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :امين طيراني
تاريخ: ۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۷:۳۸

تقريبا تمام وبمستران در حال حاضر از تاثير منفي خريد بك لينك بر سئو و كسب لينك و پيوند هاي زيادي و غير مناسب آگاه مي‌باشند . يكي از سوال ها رايجي كه خواننده گان بلاگسيما مطرح مي كنند اين هست كه، “خريد بك پيوند از وب سايت هاي با پيج رنك بالا چه تاثيري دارد؟ گوگل به چه شكل متوجه مبلغي بودن آن خواهد شد؟” جواب به اين سوال عمل فراوان راحتي است، خريد بك لينك فعاليت درستي نيست! در صورتيكه بدنبال كسب مقام مناسب در نتايج گوگل ميباشيد و برنامه ريزي دراز مدتي براي عمل خويش داريد، خريد بك لينك و پيوند شيوه قابل قبولي نمي‌باشد زيرا ممكن مي‌باشد شما را با خلل ها دورازشوخي در آتي روبرو كند . 

سئو در مشهد
به زبان ساده، گوگل بك لينك را بعنوان يك راي مثبت از طرف كاربران به ورقه يا وبسايت شما مي شناسد . با كسب راي بيشتر شما بخت برد در انتخابات گوگل را خواهيد داشت . گوگل صراحتا اعلام كرده كه خريد بك لينك برخلاف سياست هاي اين وب سايت بوده و تخلف شناخته مي شود . ايراد از جايي ابتدا ميگردد كه يوزرها تاءمل مي‌نمايند با خريد راي مي‌توانند موتور كاوش را فريب داده و در اين همه پرسي پيروز باشند البته ارزيابي گوگل بر خريد بك لينك و پيوند مضاعف پيچيده و حاذق ميباشد . 
خريد بك لينك اخطار گوگل به وبسايت ها در مورد تاثير منفي خريد بك لينك شيوه تاثير بك لينك و پيوند بر نتايج گوگل در صورتي‌كه بك پيوند شما از يك سايت معتبر و با پيج رنك بالا باشد مطلقا تاثير بيشتري بر سئو وبسايت شما خواهد داشت . همين دستور موجب خريد بك لينك از تارنما هاي قادر با ارزش بالا در چند سال پيشين گرديده ميباشد . گوگل با توجه به كلماتي كه در دور و اطراف يك لينك و پيوند قرار دارا‌هستند زمينه سايت را تشحيص مي دهد . بطور نمونه سايت هاي زيادي در صفحه هاي خود به وب سايت آمازون ارجاع وارد ميكنند كه معمولا در جملا‌ت آن ها واژه “Books” به ديده ميخورد به همين دليل شما با جستجوي اين كلمه در گوگل وبسايت آمازون را در سكو دوم و بعد از آن از كتابخانه گوگل مشاهده خواهيد كرد ولي براي سايت آمازون به اين وسعت و قدرت، واژه و كلمه “Cars” بعنوان يك واژه و كلمه مهم شناخته نمي‌شود زيرا هيچ لينك و پيوند ورودي قابل قبولي براي آن ندارد . 
در نتيجه خريد بك لينك تنها هنگامي براي وبسايت شما موءثر خواهد بود كه از سايت هاي داراي اعتبار و مرتبط با مسئله كاري شما باشد . همچنين بايستي به كلمه يا عبارت پيوند گرديده و كلماتي كه در دور و اطراف آن حضور دارا هستند اعتنا ويژه اي داشته باشيد . چون بك لينك و پيوند شما بر آن كلمه و واژه حياتي در نتايج گوگل مفيد خواهد بود و نه تمام كلماتي كه بعنوان انگيزه خود انتخاب كرده ايد . 
تشخيص خريد بك لينك به وسيله گوگل گوگل روشهاي متنوعي براي تشخيص خريد بك لينك و پيوند بوسيله وبسايت هاي اينترنتي داراست . مهمترين آنها گروه ويژه گوگل براي جنگ با اين پديده هست كه وظيفه اي جز گشت و گذار در اينترنت و شناسايي وبسايت هاي فروشنده لينك ندارند . در‌صورتي‌كه شما سايت مناسبي را براي خريد بك لينك و پيوند پيدا كرده ايد علتي ندارد كه مجموعه گوگل هم نتواند آن را شناسايي كند . همينطور گوگل كاربران را تشويق مينمايد تا تارنما هايي كه از اين خط مش قصد فريب موتور كاوش را دارند معرفي كنند . با اين كار هم وبسايت فروشنده و هم سايت خريدار با جريمه گوگل مواجه خواهند شد . تعداد پيوند هاي محل ورود به وب سايت شما در يك زمان هنگامي معلوم و قضيه كاري سايت هاي مبداء معيارهاي ديگري براي شناسايي تارنما هاي خلافكار توسط گوگل ميباشند . به طراوت و آن‌گاه از آپ تو ديت الگوريتم پنگوئن به كار گيري زياد و غير ارگانيك از يك عبارت معين بعنوان انكر تكست هم به ليست تخلفات گوگل در خريد بك لينك و پيوند بيشتر گرديده ميباشد . 
تعدادي نكته حساس در خريد بك لينك در‌صورتي‌كه كماكان بر اين فعاليت اصرار مي‌كنيد و راههاي اصولي و بهتر مثل توليد محتوا را نمي پسنديد، نكات زير را گذشته از صرف هرگونه هزينه و پذيرش ريسك در لحاظ داشته باشيد تا احتمال جريمه تارنما خويش را به دستكم برسانيد: بك لينك ها را با فاصله زماني و جداگانه خريداري فرمائيد . پيشنهادهايي نظير “تبليغات در 10 وبسايت با پيج رنك 2 و 3” گزينش مناسبي نيستند . بصورت مستقيم با مالك وب سايت در تماس باشيد و با واسطه هاي تبليغاتي همياري نكنيد . با وبسايت هايي كه بطور گسترده و عمومي اقدام به فروش لينك و پذيرش تبليغات مي نمايند همياري نكنيد . صرفا از وبسايت هاي داراي ارتباط با زمينه كاري خود لينك خريداري نماييد . بجاي تبليغات متني در سايدبار يا اين كه فوتر تارنما ها، از تبليغات محتوايي و مطالب مخصوص به كار گيري نماييد . بجاي خريد بك لينك و پيوند در تمام صفحه هاي يك سايت، در يك يا اين كه يكسري ورقه مختص تبليغ كنيد . نسبت لينك هاي خريداري گرديده به كل لينك و پيوند هاي ورودي سايت كمتر از 10 درصد باشد . ايرادات همگاني در خريد بك لينك با يك جستجوي بي آلايش در وب وبسايت هاي ايراني و فرنگي اكثري پيدا خواهيد كرد در اكنون فروش بك لينك و پيوند با عنوان هاي ديدني و تاثيرگذار هستند . در شراي تجربه اي در زمينه خريد بك لينك و پيوند نداشته باشيد و اثرات مخرب آن را ندانيد ممكن است به راحتي فريب اين دست وبسايت ها را خورده و سئو تارنما خود را براي مدام از ميان ببريد . 
يك عدد از تكنيك هاي تازه در فضاي وب سئوي منفي مي‌باشد كه با هدف از دست رفتن منزلت رقبا انجام ميشود . حال آنكه بخش اعظمي با انگيزه بهبود شرايط وب سايت خويش و با خريد بك پيوند عملا سئو منفي را روي وب سايت خودشان انجام مي دهند . بعضا از اين شعارها را با نيز آناليز ميكنيم: خريد بك لينك و پيوند ارزان همگي عالي مي دانيم كه هيچ ارزاني بي استدلال نيست . هركجا با شعار خريد بك پيوند ارزان مواجه شديد بخوانيد خريد بك پيوند بي كيفيت . در صورتيكه بك لينك و پيوند ارزان باشد يعني هركسي قادر است به راحتي در همان فضايي كه شما حضور داريد براي خويش پيوند سازي كند و با ارتقا تعداد اين لينك ها در يك وب سايت عملا ارزش و اعتبار منتقل گرديده به هرمورد از اين وب سايت ها كاهش مي يابد . همينطور تارنما هايي كه لينك هاي فرنگي متعددي دارند ممكن مي باشد از حيث گوگل به عنوان فروشنده بك پيوند يا اين كه اسپمر شناسايي شوند پس بهتر مي باشد در اين اطراف حضور نداشته باشيد . 
خريد بك پيوند انبوه اين دست تارنما ها معمولا در كنار ارزان بودن به انبوه بودن تعداد لينك و پيوند ها اشاره مينمايند . به عبارتي نكاتي كه براي خريد بك لينك و پيوند ارزان گفتيم براي اين نوع نيز صادق است . علاوه بر آن زمانيكه شما لينك و پيوند خود را در مقطع وقتي كوتاهي در سايت هاي اكثري قرار ميدهيد عملا به گوگل اعلام مي‌كنيد كه اينها غيرطبيعي مي‌باشند . 
گوگل مي‌داند كه شما فرضا طي يك سال قبلي ۵۰ پيوند به وبسايت خويش داشته ايد و اين تعداد در دوران هنگامي كوتاهي به عنوان مثال يك ماه ناگهان به ۲۵۰۰ پيوند افزايش پيدا ميكند . لينك و پيوند هايي كه كليه با يك كلمه و واژه با اهميت مشخص و معلوم و در وبسايت هايي ناچيز بها قرار داده گرديده اند . در اين وضعيت الگوريتم پنگوئن كار رنج براي شناسايي غير نرمال بودن لينك سازي شما ندارد . 
بك لينك رايگان! اين خط مش را ميتوان بدترين و ناكارآمدترين منش لينك سازي فرنگي دانست . ابزارهاي آنلاين آدرس وبسايت شما را دريافت كرده و در هزاران سايت دايركتوري يا اين كه ابزارهاي آزمايش آنلاين آن را درج مي كنند . با اين فعاليت شما نيز تعداد لينك و پيوند هاي زيادي در زمان وقتي كوتاه ساخته ايد و نيز اين‌كه از صفحه هاي قليل ارزشي پيوند گرفته ايد . بك پيوند هاي رايگان را دورازشوخي نگيريد و به شدت از آن ها جلوگيري كنيد . 
سفارش مي كنيم براي فهم خوب تر معني بك پيوند و اثرات جانبي آن مقاله بك لينك و پيوند چه است را به اعتنا مطالعه فرمائيد و تجربيات خويش از خريد بك لينك را در بخش ايده ها همين مطلب با ما به اشتراك بگذاريد . 
آموزش حرفه اي خريد بك لينك و پيوند و رپورتاژ آگهي يكي از مهم‌ترين فاكتورهاي تاثيرگذار بر كسب رده در نتايج گوگل رعايت استانداردهاي لينك سازي داخلي و اما بنا كردن استراتژي براي لينك و پيوند سازي فرنگي است . 
صحيح است كه خريد بك لينك مي تواند موجب جريمه وب سايت شما به وسيله گوگل شود اما در شراي اصول و استانداردهاي لينك سازي را به خير و خوبي بشناسيد مي توانيد سواي احتمال جريمه شدن از تاثير شگفت انگيز بك لينك و پيوند منفعت مند شويد . 
آكادمي وبسيما با معرفي كارگاه تخصصي لينك و پيوند سازي همه راه ها و استانداردهاي پيوند سازي كلاه سپيد را به شما آموزش مي دهد . محتواي اين كارگاه آموزشي به شرح ذيل است: فاكتورهاي اثر گذار بر تاثير لينك و پيوند – Link Juice اصول لينك سازي داخلي سايت – Internal Links راهنماي بي نقص خريد بك لينك و پيوند – Buy Backlinks راهنماي خريد رپورتاژ آگهي – Reportage تكنيك هاي لينك سازي دستي – Free Backlinks برنامه وقتي لينك و پيوند سازي – Link Building Calendar دياگرام عصاره لينك Link Juice تصوير بالا نمونه اي از دياگرام عصاره لينك و تاثير كارداران مختلف بر لينك سازي داخلي و فرنگي سايت شماست . كليه المان هاي مو جود در اين دياگرام و راه هاي صحيح به كارگيري از هر يك در اين كارگاه چك و يادگرفتن داده ميشود . براي كسب داده ها بخش اعظم و ثبت اسم در اين كارگاه به صفحه يادگرفتن تكنيك هاي لينك و پيوند سازي كلاه سپيد مراجعه نماييد . 

موضوع:
برچسب‌ها: سئو در مشهد،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]